FASULYE BANK TAKIMI << KÖŞE TAKIMI


01.14.2016 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

Fasulye bank takımı, anadolu mutfağının vazgeçilmez yemeklerinden birisi olan fasulye yemeğini simgeleyen, metal aksamlara sahip bir mutfak köşe takımı modelidir. Fasulye bank takımı mutfak köşe takımlarının geçmişten günümüze kadar olan değişim sürecinin hepsini konforunda siz değerli ev hanımlarına sunmaktadır. Puf ve sandalyelerin kullanılmadığı fasulye bank takımı oldukça sade ve ferah yapısı ile mutfağınızdaki ya da yemek odanızdaki yemek kültürüne ayrı bir bakış açısı getirecektir.

fasulye_bank_takimi

Fasulye bank takımı ismini banklarının tasarımının fasulyeye benzetilmesinden almakla beraber, ortasında Elips Masanın muhteşem uyumu ile size harika bir bank yemek masası keyfi hazırlamaktadır. Siz de klasik köşe takımlarının dışında bir banklı yemek masası arıyorsanız, bu sıra dışı tasarım olan bank takımından yana bir şans verebilirsiniz. Masasının tablasının siyah renkte olması ve banklarının siyah renkte olması, fasulye bank takımına çok hoş bir uyum katmıştır. Bankların sırt dayama kısımlarında ki yuvarlak ve uzun hat yapısı ile size konforun bir başka dilini hissettirecek fasulye bank takımı, yeni nesil modern mutfak anlayışına bambaşka bir bakış açısı getirmektedir.

fasulye_bank_takimi

Normal köşe takımlarından daha ucuz bir fiyatı olan fasulye banklı yemek masası modeli, 2077 TL ye satılmakta olup, kalabalık sofralarınız için birebir çözüm üretmektedir. İsteğe göre sandalye ve puf ilave ederek sofranızda daha çok sakine yer vermeniz olanaklarınızın olduğunu unutmayın. Sadece tasarımcılarının sunduğu fotoğrafta uyumluluk bakımından sandalye ve puflar devre dışı bırakılmıştır. Banklı yemek masaları için ayrı bir anlatıma sahip olan fasulye bank takımı ile, mutfağınız ya da yemek odanız için otantik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Fasulye banklı yemek masası setinde kullanılan renklerin birbirine aykırılığı, mutfağınız ya da yemek odanıza hareket katmak için başlı başına yeterli olabilir.

fasulye_bank_takimi

Banklarının yerden yüksekliği normal mutfak sandalyelerinin yerden yüksekliği ile hemen hemen aynı olan fasulye bank takımının masası da mutfak yemek masası standartlarında olup gayet konforlu ve rahatlıkla kullanılabilecek bir modeldir. Sezonun en çok satan ürünleri arasına girmiş olan fasulye bank takımı ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız +905447290775 numaralı müşteri temsilcimizi arayabilir ya da sipariş vermek için Fasulye Bank Takımı linkine girebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...