ELİT AÇILIR YEMEK MASASI << METAL YEMEK MASASI


01.13.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Elit açılır yemek masası, elit bir tasarımın ruhunu bünyesinde barındıran, yeni nesil modern mutfak dekorasyonuna bambaşka bir haz getirecek yeni dizayn edilmiş açılır bir yemek masası modelidir. Elit açılır yemek masası ile mutfağınız da ultra lüks bir yemek masasının yanı sıra, otantik bir havada yemek yemenin hazzını sonuna dek yaşayacaksınız. 

elit_acilir_ahsap_masa_siyah_beyaz

Elit açılır yemek masası metal aksama sahip olmakla beraber, ahşap ve cam olmak üzere 2 farklı tabla seçeneği ile üretilmektedir. Camlı tablasının siyah renkte üretildiği elit açılır yemek masasının, ahşap tablasını lake, beyaz ve kahverengi seçenekleri ile üretildiğini göreceksiniz. Her iki tablanın renk tonlarına uyacak sandalyelerinin de üretildiği elit açılır masa takımın da, renk uyumunun son noktasına kadar hissedeceğinizi söylemekle beraber, ergonomisine kapılıp daha keyifli sofraların sizi beklediğini belirmek isterim.

elit-açılır-masa-camlı

Elit açılır yemek masası, altındaki kızaklı sistemi sayesinde yanlardan açılarak büyüyen bir yemek masası modelidir. Metal aksamı ile hem cam tablanın, hemde ahşap tablanın uyumunu şahitlik edeceğiniz elit açılır yemek masası, 2016 mutfak mobilyası sezonundaki açılır yemek masalarının arasında en çok satanlar listesine girecek bir üründür. Sandalyelerinin cam tablasının rengine odaklı bir renk seçilmesi elit açılır yemek masasına ayrı bir ergonomi katmaktadır. Kendini masadaki kişi sayısına göre ayarlayan elit açılır yemek masası,4-6-8 kişilik yemek masası olabilmektedir. Sandalye renk kartelasında beyaz kırmızı, siyah kırmızı ve toprak krem renklerini barındıran elit açılır yemek masası, daha çok canlı renkli yemek odası duvarlarına yakıştırılan bir ürünümüzdür. Elir açılır masanın ölçüleri; kapalı konumda iken:80×130, açık konumda iken ise 80×190 cm’dir. Yerden yüksekliği 75 cm olan elit açılır yemek masası, standart mutfak masası yüksekliğinde imal edilmiş olup, oldukça rahat bir yemek masası modelidir.

Mutfağınız ya da yemek odanız için elit bir görüntü yaratmak isteyenlerdenseniz, cam ya da ahşap tablalı bir yemek masası arıyorsanız, yemek masası sizin için sadece yemeklerde kullanılan bir masadan daha fazlasını ifade ediyorsa Elit Açılır Yemek Masası sizin için bir tercih olabilir. Elit açılır masanın piyasa satış fiyatı cam tablalı 920 TL, ahşap tablalı ise 818 TL olmakla beraber, 2 yıl garantili, hatta TSE Belgeli, hatta ücretsiz sevkiyat hakkı kazandıran bir yemek masası modelidir. Sizde modern çağa ayak uydurmak adına Elit Açılır Masayı satın almak ya da daha fazla detay bilgisine sahip olmak istiyorsanız +905447290775 numaralı müşteri temsilcimizi arayabilir ya da cam tablalı için Elit Açılır Camlı Masa ahşap tablalı için Elit Açılır Ahşap Masa linkinden siparişinizi verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...