ELİPS MASA << METAL YEMEK MASASI


01.13.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Elips Masa, elips ve lake tablaya sahip olan metal aksamlı bir yemek masası modelidir. 2 düz borulu metal ayakları olan Elips Masa, çiçek desenli metal sandalyeler ile birlikte mutfak ya da yemek odanız için ferah bir görüntü oluşturmak için mükemmel bir yemek masası tasarımıdır. 4 kişilik olarak kullanılan Elips Yemek Masası, sonra zamanların yemek masası dekorasyonu ile her ayrıntıyı tasarımında bulunduran bir ürünümüzdür.

Elips_Masa_Takimi

Oval hatlara sahip olan Elips Masa ile mutfağınızın dekoruna yepyeni bir anlayış getirerek, daha keyifli yemekler sizinle birlikte olacaktır. Yanlardan basık olarak imal edilen, yuvarlağın daha şık görüntüsünü alan Elips Masa, lake tablası sayesinde kolay temizlenmesinin yanı sıra, etrafa verdiği parlaklık sayesinde ferah bir ortamda yemek yiyebilirsiniz. Elips yemek masasının ayak aksamındaki yer ile temas eden dikdörtgen şeklindeki metal sacları sayesinde masanın kolayca sabit kalması, sağa sola sallanmaması, ürünün yemek yerken sembolikten daha fazla bir rahatlık sunduğunu göstermektedir.

elips-masa

Elips Masa, metal aksama sahip olduğu için, takıma dönüştürüldüğünde metal ayaklı sandalyeler tercih edilmektedir. Metal aksamlı sandalyelerindeki  çiçekli desenlerin beyaz lake tablası ile uyumu sayesinde, mutfağınızda bahar sessizliğini kolayca yaşayabilirsiniz. Elips masanın ölçüleri, 80×120 yerden yüksekliği ise 75 cm’ dir. Elips masanın piyasa satış fiyatı 661 TL olup, oldukça ekonomik bir yemek masasıdır. Hemen hemen her bütçeye hitap eden fiyatı ile, mutfağınızda yeni nesilin modernlik anlayışlarının bütününü barındıran bir yemek masasına, Elips Masa ile edinebileceksiniz.

elips_masa_takimi

Yeni sezon metal yemek masası kreasyonuna farklı bir bakış açısı getiren Elips Masa, otantik görüntüsü ve sıra dışı tasarımı ile mutfak ya ya yemek odanıza level atlattıracak bir yapıya sahiptir. Mutfağınızda yemek hazırlarken size ilham verecek bir tasarıma sahip olan Elips Masa ile parıldayan bir masa edası eşliğinde muhteşem akşam yemekleri sizleri bekliyor. Sizde Elips Masa’nın mutfağınız ya da yemek odanız için maximum müştereklerde kazanç vereceğini düşünüyorsanız, +905447290775 numaralı müşteri temsilcisinden destek alabilir ya da Elips Masa linkinden siparişinizi verebilirsiniz. Elips Masa’ yı satın almadan önce yapmanız gereken mutlaka mutfağınız ya da yemek odanızın Elips Masa için ayrıldığı alanın ölçüsünü almak olmalıdır.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...