Dekorasyonun Beyaz Rengi << Genel


04.08.2016 · Kategoriler Genel

Ferah bir mekan yaratmak renk seçeneklerinden beyaz ve daha açık tonları tercih edildiğinde çok daha kolay olabilir. Elbette bir çok alternatifi olan dekorasyon sektöründe, ferahlığın geleneksel rengi olan beyaz tonları ile bütünleştiğinde ortaya çok şık kareler çıkabiliyor. Evinizde sizi sıkan, bunaltan herşeyden uzun süreli kurtulmak mı istiyorsunuz? O halde aşağıdaki katalogta belkide sizin için yaratılmış bir dekorasyon şahanesi tasarım mevcut olabilir. Neden olmasın ki?

dekorasyonun-beyaz-rengi-1

Beyaz veya açık tonlar kendini çok çabuk kaybeden bir renk seçeneği olsa bile beyazın gizemine kapılan ve onun tadını bir defa yaşayanlar için vazgeçilmez bir renk seçeneği oluyor. Her ne kadar zevklerimiz arka planda kalsa da artık ön plana çıkartacak birbirinden şık dekoratif beyaz kareler gün geçmiyor ki yenilensin. Beyaz tonların tek sorunu olan kirlenmeyi artık kafanızda sorun olarak bırakmamaya gayret gösterirseniz bu muhteşem mekanlardan birine sahip olmanız içten bile değil.

Dekorasyon yaratmak istediğini alanda beyaz rengini seçerseniz ortaya gayet ferah, keyif veren bir kare çıkacaktır. Tabiyki bu beyaz renge ahenk katacak alternatifleri bire bir sıralamalısınız. Mesela beyaz renkli bir duvara koyu pembe ve ya mor renkten oluşan duvar tabloları farklı bir keyif verir. Bu bir fikirdir bunu bir çok alana yayabilirsiniz. Siyah beyaz dekorasyon fikirleri artık tarihte kalsa da halen siyahın beyaz ile zerafetine inanarak çok hoş görüntüler elde eden kitleler de yok değil. Bu sezon dekorasyon tadına beyaz rengi ile devam etmeniz için bir çok neden sizleri bekliyor olacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...