CULSİNE CAMLI YEMEK MASASI << AHŞAP YEMEK MASASI


01.13.2016 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Culsine yemek masası, üzerinde cam tablası olan, ahşap ve lükens ayak aksamına sahip modern bir yemek masası modelidir. Culsine yemek masasının tercih sebebi sadece görüntü değildir. Bu ürünümüzü tercih eden ev hanımlarının başlıca sebepleri, yeterince büyük ve salon yemek masası düzeninde olmasıdır. Krem renkli ahşap aksamı ve siyah renkli işlemeli cam tablası ile Culsine Camlı Yemek Masası ile, artık keyif alacağınız sofralar sizin olacak.

culsine_camli_mermer_desenli_masa_takimi

Culsine camlı yemek masası, ayak aksamındaki hatların sandalyelerinin ayak aksamı ile özdeşleştirilmesi, Culsine masaya ap ayrı bir gizem ve uyumluluk nüshası getirmiştir. Sandalye ve masanın birbirine olan uyumunu görenler, ürünün büyüsüne kapılmaktan kendilerini alamıyorlar. Bu kadar iddialı bir ürün olan culsine masada kullanılan renk tonlarının sandalye ve masada ki uyumunu çoğu salon yemek masası modellerinde bulamayabilirsiniz.

culsine_camli_mermer_desenli_masa_takimi

Culsine masada tercih edilen sandalyelerin, ayak aksamı ile oturak kısmının altındaki ince metal obje ürüne bambaşka bir hava katmaktadır. Krem ve koyu tonlarının birbiri ile uyumunu simgeleyen Culsine Yemek Masası Modeli, krem ve açık renkli yemek odaları için çok güzel uyum sağlayabilmektedir. Culsine camlı yemek masasının ölçüleri 80×130 yüksekliği ise 76 cm’ dir. Yüksekliği 75 cm nin üzerinde olan yemek masaları, genellikle salon yemek masası olarak kullanıldığı için, Culsine camlı yemek masası takımını küçük mutfaklarda kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Zaten modern bir görüntü sergileyen Culsine Yemek Masasını evinizin salonu büyük ise, pek mutfakta kullanacağınızı zannetmiyorum. Culsine camlı ahşap yemek masası ile, hem cam tablayı, hem ahşap aksamı bir arada yaşayıp, farklı bir modernlik yaşayacaksınız.

culsine_camli_mermer_desenli_masa_takimi

Culsine yemek masası modelimizin piyasa satış fiyatı 1038 TL’ dir. Bu ürünü herhangi bir imalatçıda daha ucuza rastlarsanız mutlaka etiketinde manolya olup olmadığına göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü Culsine Camlı Yemek masası albenisi yüksek olan bir ürün olduğu için piyasa da merdiven altı imalatı da yapılmakta olup, müşterilerimizin bu yönde olan şikayetleri artmaktadır. Siz de Culsine Camlı Yemek Masası Modelini yemek odanızda uzun yıllar ergonomisini yaşayarak kullanmak isterseniz, +905447290775 numaralı müşteri temsilcimizden yardım isteyebilir ya da Culsine Masa linkinden siparişinizi verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...