Çiçek Güzelliği << Genel


05.25.2016 · Kategoriler Genel

Dekorasyonda renk ve enerjileriyle olumlu bir ambiyans yaratan çiçekler aslında ruhumuzu da hafifleten unsurlardan biri. Desen ve form olarak farklı boyutlarda stilize edilen çiçekler aynı zamanda mekanın daha sıcak ve davetkar görünmesini sağlıyor. Evinize neşe getirecek bu güçlü etkiyi yaratmak sizin elinizde. İşe öncelikle evinizin girişinden antreden başlayabilirsiniz.

bacarat

Duvarda çiçek desenli bir duvar kağıdı kullanıp şapkanızı asmak için bir askı koyabilirsiniz. Bu basit ama çarpıcı uygulamayla mekana güzel ve zarif bir dokunuş kazandırın. Çerçeveli botanik baskılar, suluboya çiçek resimleri gibi küçük nüanslar da dramatik bir dekor yaratmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca büyük boyutlarda duvar çıkartmaları da kullanmak mümkün.

boca-do-lobo

Şık bir vazoda canlı çiçeklerin olduğu bir çalışma masasında çalışmak şüphesiz çok zevklidir. Masanızın üzerine bir parça çiçekli duvar kağıdı kesip koyabilirsiniz.

desingner-guid

Sabitlemek için üstüne masanın üst yüzeyi boyutunda cam kestirip yerleştirebilirsiniz. Dekorasyonun en önemli kilit noktalarından biri olan perdeler evin kimliğini belirleyen enstrümanlardan. Çiçekli bir Numaş seçip perde diktirebilir, aynı tonlarda bir renkle duvarlarınızı boyayabilirsiniz.

gucci

Mekanınızın büyüklüğüyle orantılı olarak geniş mekanlarda iri çiçekler, dar mekanlarda daha küçük desenleri kullanın. Yatak odanızda şifonyerinizin çekmecelerİnin dış yüzeyini çiçek desenli kağıtlarla kaplayabilir, içindeki renklerden biriyle doğramalarını boyayabilirsiniz. Bu şekilde mekanda bir odak noktası yaratmak mümkün. Sarmaşık yasemin ya da gül desenli bir kumaşla ahşap bir paraya her katını giydirebilirsiniz. Bu dekoratif parçayı evinizin bir köşesinde kullanarak mekana çekici ve hoş bir atmosfer kazandırabilirsiniz.

massino-home

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...