Camlı Yemek Masaları İle Ferahlığı Yaşayın << YEMEK MASASI


04.29.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Ferah bir mutfak dekorasyonu, yeni evlenenler ya da mutfağının dekorasyonunu tazelemek isteyenler için her zaman hayal edilmektedir. Ferah bir mutfak dizaynını camlı yemek masaları ile elde etmek, bir çok yemek masası çeşidine göre daha kolay ve uygun olmaktadır. Camlı yemek masaları, güven vermek adına tamperli camların daha çok yaygınlaşması ile geniş bir kitle tarafından hayranlıkla takip edilmektedir. 

camli-yemek-masasi-modelleri-8

Bir çok yemek masasına göre daha uygun fiyatlar ile satılan camlı yemek masaları, renkli ve şeffaf cam seçenekleri ile bir çok mutfağın dizaynında söz sahibi  olmaya başlamıştır. Yuvarlak camlı masaların genellikle 90 çapında üretildiği, dikdörtgen camlı masaların ise 70×120 ve 80z140 ebatlarında üretildiği, mutfak dekorasyonu standartlarında uygun görülmektedir. Bu ebatların dışında camlı bir yemek masası istiyorsanız bu imkansız değil, imalatçıların özel kesim camlar imal ettiğini bilmeniz gerekmektedir.

camli-yemek-masasi-modelleri-7

Camlı yemek masalarında kullanılan metal aksamlı sandalyeler, yemek masasına farklı bir dizayn ışığı tutmakta olup, cam tablalı mutfak masalarının ferahlık adına bir adım öne geçmesine sebebiyet vermektedir. Siz de mutfağınıza girdiğinizde içinizi kötü kokular kaplıyorsa, mutfağınıza ferahlık getirmek adına yeni model camlı mutfak yemek masası setlerine doğru kesinlikle bir yolculuk yapmalısınız. Açılan kapanan ergonomik seçenekleri ile bir çok ev hanımının hayalini süsleyen camlı yemek masaları şu zamanlarda birbirinden cazip kampanyalar dahilinde son kullanıcılarını beklemektedir.

2016 sezonunda karşınıza çıkan camlı yemek masalarındaki en çok dikkat çeken özelliğin, ayak aksamlarında alışılmış metal tasarımların dışına çıkılarak, ahşap aksamlara daha çok pay verildiğini göreceksiniz. Ahşap ile camın bir araya gelerek oluşturduğu dizayn sayesinde lüks bir mutfağa adımınızı atabilir, siz de bu muhteşem tasarımlara evinize davet edebilirsiniz. Ücretsiz kargo seçenekleri ile satışa sunulan camlı yemek masası setleri, birbirinde ilginç fonksiyonel yapıları ile evinize girmek için adeta bir yarış içerisinde olduklarını unutmayın. Bu sezonun camlı yemek masalarında trend olan modellerin ahşap ve beyaz aksamlı setlerin olduğu aklınızda kalsın. Siz de bu modaya uymak adına ahşap ve beyaz renkli camlı bir yemek masasını tercih etmelisiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...