Çalışırken Mekanınızdan İlham Almanın Sırları << Genel


04.01.2016 · Kategoriler Genel

Ofisiniz de ya da evinizde çalışma alanınızda sıkıcı bir ortamdan kurtulmak mı istiyorsunuz. O halde çalışırken size ilham verecek bir çalışma alanına ihtiyacınız var demektir. Peki size enerji veren, çalışırken size ilham getirecek bir çalışma odasına nasıl sahip olabilirsiniz ?  İşte bu soruların cevabını en net fotoğraflar ile sizlere aktaracağız. Kesinlikle fresh bir ortama hitaben oluşturulan bu fotoğraf sergisinde ki çalışma alanlarına sahip olmak isteyeceksiniz. Ve emin olabilirsiniz ki böyle bir ortama sahip olmak ne zor ne de çok çok pahalı.

calisma-odasi-dekorasyonu-6

Böyle bir çalışma alanına sahip olmak için başlamanız gereken nokta odanızın rengi olmalıdır. Odanızın rengini seçtikten sonra o renk ile kesinlikle zıt gitmeyecek ahşap aksesuarlar örneğin kitaplıklar, masa ve sandalyeler, bunların yanında vazolara kadar herşey birbiri ile uyumlu olmalı ve canlı renkler dahilinde seçim yapılırsa odaya ekstra bir enerji katabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Her eve ve ofise lazım olan bu dekorasyon tekniği günümüzde bir çok ofis ve ev dekorasyonunda kullanılmaktadır. Nedir bu dekorasyon tekniği derseniz, dar ve durağan mekanlara hareket kazandıran canlı tonlar diye kısaca özetleyebiliriz.

İlham veren çalışma şekli kesinlikle sabah erken kalkmaktır. Erken kalktığınızda kesinlikle bir makale okuyun bu sizi günün akışına odaklandıracaktır. Uykunuzu açan bir kahve eşliğinde okuduğunuz bir makale ya da izlediğiniz bir video sizi ilham veren bir çalışmaya doğru götürecektir. Sağlıklı bir uykudan sonra erkenden dinç olan bir vücudun çalışması kesinlikle 10 üzerinden 10 puan alacaktır. Kesinlikle denemelisiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...