CAFE MASA SANDALYE MODELLERİ << CAFE MASA SANDALYE


12.05.2015 · Kategoriler CAFE MASA SANDALYE

Cafe Sandalye Masa Modelleri işletmelerde insanların fazla olması nedeniyle daha detaylı dekor döşemeleri gerekmektedir. Bunun içinde  ilk verilecek olan izlenime yani iyi bir görünüme önem verilmesi her şeyden önemlidir. Cafe Sandalye Masa Modelleri dizayn ve şekil açısından diğer tasarımların tam tersine daha dikkat çekici ve etkileyici özelliklerine sahip olmalıdır.

cafe_ahsap_masa_takimi

Cafeterya işletmesine farklı bir hava katmalıdır. Metal ve ahşap masa takımları konusunda ürün yelpazesi çok olup, karar vermekte zorlanacağınız kesin. Eski masa sandalyeleriniz yerine, yaz aylarına özel olarak değişimler yapmak isteyebilirsiniz.İşletmenizde yaz aylarına özel olarak modern renklerin şıklığı göze çarpsın diyorsanız, modellerde görselliğe çok fazla önem vermeniz gerekir. Renkli ve tasarım konusunda iddalı olan masa takımları kullanmanızda fayda olacaktır. Genellikle cafeler 2 kişilik  yuvarlak masa veya kare masa takımları kullanıyor. Çok fazla müşterisi olan yerlerde, masaların üzeri cam kaplama ve desen olarak renkli çizimlerin olduğu modellere ağırlık verilmesinin işletmeye katkıları büyük oluyor. Sandalyeler renkli ve şekilli olan cinsten tasarımları bu sezon çok tutulmaktadır. Bu şekilde hem müşterilerin konforunu ve rahatlığı hitap ederek, müşterilerin işletmenize gelmesini sürekli hale getirmeniz mümkün olacaktır. Aslına bakarsanız cafeteryalarda renk, ışık ve masa sandalye dizaynı üçlemesinin doğru bir şekilde yapıldığı zaman kusursuz bir tablo oluşturmanız kesin olacaktır. İşletmenizin alanı müsait ise masa takımlarının yanına 2 adet ve 4 adet tek kişilik koltuk koymak hem dekor olarak, hemde müşterilerin konforunu düşündüğünüzü gösterecektir. Ahşap masa yanında renkli koltuk modelleri işletmelerde çok tercih edilmektedir.

ahsap_cafe_takimi

Cafe dizaynı ve ahenk konusunda zevk size kalmış, ister sade renklerin ön planda tutulduğu şık bir ortam veya tam tersine renkli ve değişik tasarımlardan oluşan bir işletme kumak size kalmış. Ama her ne düşünürseniz düşünün piyasadaki farklı tasarımlar ile istediğiniz ve hayalini kurduğunuz işletmeye kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...