BÜYÜYEN BİR YEMEK MASASI İLE SAKİNLERE SİHİR YAPABİLİRSİNİZ << YEMEK MASASI


09.28.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yorgun bir günün ardından stresten uzak ve zevkli bir akşam yemeği çoğu zaman aradığımız ve bir türlü bulamadığımız bir durum olmaktadır. Herşey tamam yemekler yapılmış, televizyonun kısık sesiyle mutfağa haberler geliyor, çocuklar ve ev sakinleri sofradaki yerini aldıktan sonra pat diye eve misafir geldiğinde genellikle ayrı bir sofra kurulur garip bir durum karşımıza çıkar.

Bu durumda sizin yapmaniz gereken bir sihir yapıp yemek masanızı büyütmek olurdur herhalde. Fakat bu itopyaya bir son vermek için yemek masaları artık küçük bir dokunuşla büyüyerek 4 kişilikten 6 ya da daha fazla kişilik bir yemek masası haline dönüşebilecek sekilde üretilen bir çok yemek masası modeli üretilmektedir. Sizin tek yapmanız gereken zevk ve renkleriniz ile özdeşleşmiş bir yemek masası seçimi yapmak olacaktır.

Yemek sakinlerinin yemek yerken raha edebilmesi için büyüyebilen yemek masası ölçünüz çok önemlidir. Açılabilen bir masa satın alıpta küçük bir masa seçimi yapmak çok doğru bir karar olmayacaktır. Ortadan ya da yandan açılarak büyüyen yemek masaları farklı mekanizmalara sahip olarak üretilmektedirler. Kızaklı sistemlerin daha çok yaygınlaştığı günümüz yemek masası sektöründe, kızaklı sistemlerin verdiği rahatlığın yanı sıra konfor da paha biçilemez.

Büyüyen yemek masası fiyatları diğer yemek masalarına göre farklılık göstermektedir. Kullanıldığı malzemeden tutun, şekline kadar bir çok etken olan büyüyen yemek masası fiyatları çok fazla abartılı olmasa da diğer masalara binayen pahalıdır. Ahşap, Metal ve Cam olarak üretilen büyüyen yemek masaları arasında en çok mutfağa girenlerin tek odak noktası canlı renklerle buluşmuş olmalarıdır.  Farklı ayak sistemelerinin getirdiği dekoratif yapı büyüyen yemek masalarında da yeni sezon da görülmeye başlanmış olup ayak yapılarında ki bu değişiklik sayesinde mutfağınızın çizgisini büyüyen yemek masaları ile de değiştirebileceksiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...