BÜYÜK YEMEK MASALARI HER ZAMAN BİR ADIM ÖNDEDİR << YEMEK MASASI


12.21.2015 · Kategoriler YEMEK MASASI

Büyük Yemek Masaları, genellikle kalabalık ev halkı için en önemli mutfak araç gereçlerinin başında gelir. 6 kişilik, 8 kişilik ve daha fazla kişilik yemek masaları büyük yemek masaları grubuna dahildir. Sizde mutfağınızdaki küçük, artık size yetmeyen yemek masalarından sıkıldıysanız yeni sezon büyük yemek masalarına mutlaka göz atmalısınız. 

buyuk_yemek_masasi_dogal_goruntumu_dersiniz

Büyük yemek masaları metal ahşap olmak üzere farklı modeller ile yeni sezon mobilya kreasyonundaki yerlerini hızla doldurmaya başladılar. Büyük yemek masası fiyatları normal yemek masası modellerine göre çok çok gözle görülür bir fark göstermemektedir. Yani fiyatları kullanıldığı malzemenin yani hammaddenin kalitesine göre endekslidir. Sizde mutfağınıza ya da yemek odanıza büyük bir yemek masası modeli alacaksanız bu masanın uzun ömürlü olmasını elbette isteyeceksinizdir. Bu yüzden büyük yemek masası satın alırken kullanıldığı malzemeyi mutlaka ön bilgi edinmelisiniz. Büyük yemek masalarında özellikle ahşap kategorisine girenlerin ayaklarındaki lükens kıvrımlar yemek masasının daha çok ihtişamlı olduğunu daha şa şa lı olduğunu hemen hemen her zaman gösterir. Sizde mutfağınızda kendini gösteren, ev halkına ya da misafirlerinize kendinden bahseden büyük bir yemek masası istiyorsanız, 2016 büyük yemek masası modellerinden birisini tercih edeceğinizden emin olabilirsiniz. Kare dikdörtgen ve hatta yuvarlak olarak dizayn edilmiş birbirinden şık ve kullanışlı büyük yemek masası modelleri arasından seçiminizi yaparken mutfağınız ile uyumlu bir renk olması, hem dekoratiflik olarak hem uyumluluk olarak çok önemlidir. Yeni sezon büyük yemek masası modellerinin renk kartelasında oldukça canlı renkler olmasının yanı sıra sade renkler de bulunuyor.

Büyük yemek masası ölçüleri arasında sıradan 70×120, 80×140 ölçülerinin kesinlikle dışına çıkılmış ölçüler vardır. Bunların başında kapalı iken 80×130 açıldığında 80×180 ölçüleri gelmektedir. Ortadan ya da yandan açılarak büyüyen yemek masaları yeni sezonda da büyük yemek masalarının enlerine girmeyi başarmış modeller mutfağınızdaki yerini almak için sizleri bekliyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...