Berjer Modelleri Ve Fiyatları << SANDALYE MODELLERİ


02.08.2016 · Kategoriler SANDALYE MODELLERİ

Berjer Modelleri, koltuk tipinde üretilen sandalye modelleri olup, son zamanların en çok tercih edilen sandalye çeşitleri arasına girmeyi başarmıştır. Evinin salonu ya da oturma odasında tekli koltukların sağına ve soluna koyularak otantik bir görüntü elde etmek isteyenlerin tercihi olan berjer modelleri, yeni sezona dikkat çekici fiyat etiketleri ile giriş yapmıştır. Artık eskisi gibi rutin görüntüleri olan berjer modelleri tarihe karışmış olsa da, sade ve canlı renklerin buluştuğu yeni model berjer modelleri, bir çok evin dekorasyonuna hüküm sürdürecek yapıdadır.

Resimli_berjer_koltuk_BO-321

Yeni sezon da berjer modelleri için bir arayışa girerseniz, kollu ve kolsuz bir çok ergonomik berjer modeli ile karşılaşacaksınız. 200 tl den başlayan fiyatlarla son kullanıcısını bekleyen berjer modelleri, kumaş ver deri seçenekleri ile birbirinden şık tasarımlar dahilinde sizi bekliyor olacak. Kumaş seçenekler de canlı ve çarpık renklerin buluştuğu berjer modelleri, deri seçenekler de ise düz renkler ile imal edilmekte ve tercih edilmektedir. Koltuk gibi görünen aslında koltuk olmayan ve sandalye grubuna giren berjer modelleri, çoğu kişinin ismini bilmediği, koltuk olarak sarfettiği bilinse de, yeni sezonda üretilen berjer modelleri tasarımları sayesinde adından çok fazla söylettirecek ve hafızalardaki yerini tazeleyecektir.

Luks_berjer_koltuk_SARAY

Artık herkesin berjerin ne olduğunu bileceği dönemlerin habercisi olan geçtiğimiz günlerde, mobilya fuarlarında ve mağazalarına en ön sıralarındaki berjerlerin en fazla tercih edilen berjer çeşitleri olduğunu bilmemiz bize fikir alış verişi için iyi gelecektir. Genellikle ahşap olarak tercih edilen berjer modelleri, metal aksam ve metal kolçak ile üretilenlerinin de daha çok rağbet görmesi için üzerlerinde ekstra çalşma yapılmış gibi görülmektedir. Sandalye yüksekliği olan 75 cm nin altında üretilen berjer modelleri, sadece ev için değil cafe tarzı projeler için de tercih edilmektedir. Cafe projeleri için tasarlanan berjer modelleri, genellikle metal aksam üzerinde dizayn edilmekte ve tercih edilmektedir.

Evinizin salonundaki koltukların yanına koymak için berjer tercihi yapmayı düşünüyorsanız, koltuklarınızın rengi ile orantılı bir seçenekte bulunmanız sizin için daha otantik bir görüntü sağlayacaktır. Yeni model berjerlerin ürün yelpazesinde bir çok renk seçeneği olduğu için, istediğiniz renkten berjer bulmanız çok zor olmayacaktır. Çoğu ekonomiye hitap eden fiyat etiketleri ile sizleri bekleyen 2016 berjer modelleri, birbirinden cazip kampanyalar dahilinde satş ve sevkiyata hazır halde stoklarda mevcuttur.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...