BAROK KÖŞE YEMEK MASASI TAKIMI << METAL YEMEK MASASI


11.07.2014 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Barok Köşe Yemek Masası Takımı büyük bir yemek masası arayanların sesi olmuş, bir köşe yemek masası modelidir. Tasarımı ve büyüklüğü bir arada arayanlar için çok kolay bir seçim haline gelen Barok Köşe Yemek Masası Takımı, metal yemek masaları gurubunda ilklere girmeyi başarmış bir köşe yemek masasıdır.

2 adet puf, 1 adet masa,1 adet flat, 1 adet banktan oluşan Barok Köşe Yemek Masası Takımı, tercih ve tarz meselesidir. Kendine özgü bir tasarımı ve çizgisi olan Barok Köşe Yemek Masası, orjinal kıvrımları ile kalabalık yemeklerin rahatlığını semboller. Barok Köşe Yemek Masası fiyat bakımından normal bir yemek masası fiyatında olup, daha büyük ve daha ucuz bir yemek masası modelini vaad ediyor.

Barok Köşe Yemek Masası, Paslanmaz metal aksamı ile güven verir. Güvenin yanında sıra kullanıldığı mekana sıra dışı bir tasarım katan Barok Köşe Yemek Masası Takımı, farklı desen ve renk seçenekleri ile bir çok mekana ayak uydurabilir. Köşe Yemek Masaları arasında en çok piyasada karşılaştığımız ve internet aramalarında ki yerini bile alan Barok Köşe Yemek Masası, TSE belgeli ve 2 yıl garantili bir köşe yemek masasıdır.

3 yorum yazmislar to “BAROK KÖŞE YEMEK MASASI TAKIMI”

  1. rickykpigc says:

    kırmızı renk seçeneği bence hoş olmamış.

  2. sevgi says:

    bu manolya sehpanın ürünü hızlı ve güvenl kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

  3. serap says:

    mutfağımdaki masanın aynısı

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...