Banyo Modelleri İçin Fikirler << Genel


04.06.2016 · Kategoriler Genel

Sanmıyorum ama katalogtaki banyoları beğenmezseniz tabiyki beklemenize gerek yok. Bütün aksesuarları ile tam takım bir banyoya ihtiyacınız varsa, artık restore ettikten sonra  ilaveler ile uğraşmak istemiyorsanız bu banyo modelleri belkide tam size göre.Beyaz tonların banyolardaki alışılmış geleneği gene bozulmamış ve banyoda beyaz veya açık renkler daha uygun gittiği kesinlikle değişmeyecek gibi görünüyor.

banyo-modelleri-icin-fikirler-1

Banyolar evin dekorasyonunda ya da yapımında en çok para harcanan maliyeti en yüksek olan alanlardır. Çünkü içeriğinde kullanılan mermer ya da taşlar maliyet bakımından yüksektir. Geleneksel banyo modellerinin tasarımları bakımından oldukça değişime uğradığı bu sezonda banyonuzu yenilemek isterseniz sizin için birbirinden cazip fırsatlar bulunduğunu bilmeniz gerekiyor.

banyo-modelleri-icin-fikirler-3

Ferah bir banyo ortamı elde etmek için yeni sezonun banyo dekorasyonunda birbirinden farklı ayrıntılar var. Vitra markasının banyo modellerine bakıldığında banyo kültürünü baştan sona değiştirecek, sizi son derece rahat bir banyo imkanı sağlayacak, astronomik fiyatlardan arındırılmış seçenekleri görmemiz mümkün. Banyo dekorasyonunda aynaların olmazsa olmazlığı çoğumuz tarafından önemle takip edilmektedir. Yeni nesil banyo dekorasyonunda kullanılan ayna modelleri lükens hatları ile banyonun şekline şemalina farklı ayrıntılar getirebilmektedir.

2000 tl den başlayan fiyatlar ile son kullanıcısını bekleyen yeni model banyo çeşitleri ikea gibi büyük mağazalarda boy göstermektedir. Yakından görmek isterseniz şehriniz de bulunana ikea, carefoor gibi mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Yeni sezonun banyo dekorasyonundaki renklerinin kırmızı ve krem olduğunu bilmeniz sizin iyiliğinize olabilir. Banyo modasına uymak isterseniz en azından havlunuzun rengi kırmızı olabilir. Banyo içi halılarınız da bu renklerde olsa fena olmaz, çünkü gayet hoş duruyor.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...