BANKLI YEMEK MASALARI << KÖŞE TAKIMI


12.31.2015 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

Banklı yemek masaları, mobilya dilinde köşe takımları olarak bilinirler. Ortada bir masa, masanın etrafında 2 adet bank ve 2 adet ya da tekli puf şeklinde bütünleşen modeller köşe takımı halini alırlar. Fakat çoğumuz bunları banklı yemek masası setleri olarak biliriz. Kimine göre doğru kimine göre yanlış olan bu yaklaşımı tartışmayı bırakıp size banklı yemek masalarının yeni yüzleri ile buluşturmaya devam edelim. 

modern_bankli_yemek_masalari

Banklı yemek masası takımları en iddialı çeşitleri ile yeni sezondaki standlarda sizleri bekliyor olacak. Öncelikle banklı yemek masası ihtiyacınızın sebebini bilen banklı yemek masası imalatçıları, size daha konforlu ve rahat yemek masası sunmak için gerçekten çok çalıştıklarını görüyoruz. Banklı yemek masası setlerinde en çarpıcı özellik büyüyen yemek masası setlerinin de artık banklı yemek masası takımları arasındaki yerini almış olmasıdır. Çünkü banklı yemek masası ihtiyacı duyan kişilerin daima büyük ve kalabalık sofraları olduğu için büyük ve aynı zamanda banklı masalar aradığını artık biliyorlar. Banklı yemek masalarında genellikle 1 adet bank ve 1 adet flat bulunur. Flatın da bir bank olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Fakat mobilya dilinde bunlara flat denilmesinin nedeni, sırt dayamasının olmamasıdır. Sırt dayamalı ve sırt dayamasız bankların, yeni model banklı yemek masası setlerinde çok farklı dizaynlar ve kendilerine özgü tasarımları ile üretildiğini görmemek pek mümkün değil. 70×120 ebatında masaların rafa kaldırıldığı banklı yemek masası setlerinde daha büyük masaları görmemiz artık çok mümkün görülmektedir. Banklı yemek masası fiyatları çok fazla değişim gösterse de, kaliteden ödün vermeyen markalaşmış firmaların banklı yemek masası setlerinden yana tercih yapmanızı altını çizerek tavsiye ediyoruz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir banklı yemek masası almak yerine, üzerine herhangi bir sıcak su döküldüğünde, güneç gördüğünde ya da ısı ile temas ettirildiğinde hemen deforme olan banklı yemek masaları pek sizi tatmin etmeyecektir.

Yeni model banklı yemek masası setlerine karar vermeden önce mutlaka ölçünüzü bilmeniz gerekmektedir. Çünkü sipariş verdiğiniz de mutfağınıza monte esnasında, aldığınız banklı yemek takımı sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Banklı yemek masası setlerinin bütün insanlar tarafından kabul görmüş en iyi özelliği, yemek hazırlarken, yemeği beklerken daima masada ev halkının buluşup sohbetler etmesidir. Bunun için banklı yemek masası setlerinizi mutfağa koymak yerine kesinlikle yemek odanıza koymanızı öneririz.

2 yorum yazmislar to “BANKLI YEMEK MASALARI”

  1. MUHSİN says:

    Nasıl sipariş verebiliriz

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...