ALASKA AHŞAP YEMEK MASASI << AHŞAP YEMEK MASASI


01.12.2016 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Alaska ahşap yemek masası, ahşap tablalı ve ahşap aksama sahip,4 ya da 6 kişilik kullanılabilen modern bir yemek masasıdır. Mutfak ve yemek odaları için kullanılabilen alaska masa, size avrupa yemek kulturunu ve modernlik anlayışını yaşatacak bir modeldir. Mutfağınız ya da yemek odanıza ahşabın son modası ile renklendirmek istiyorsanız, alaska yemek masası tasarımı ve kullanım şekli ile sizi büyüleyecektir.

alaska-masa

Alaska masa modelinde ahşap aksama uyumluluk sağlayabilmek adına, sandalyeleride aynı şekilde ahşap aksamdan üretilmiş, oturak ve sırt dayama kısımları suni deri kaplama olarak tasarlanmıştır. Rahatlığı simgeleyen sandalyelerin alaska masa ile uyumunu görenler, bu ürünün büyüsüne kapılıp mutfak ya da yemek odası için hemen sipariş vermektedirler.

alaska-masa

Alakska masanın ayak kesimleri, yerden yukarı doğru kalınlık gösteren, ucları ise lükense benzetilmiş bir tasarıma aittir. Yeni evlenenler ya da mutfak yemek masasını değiştirmek isteyenler arasında ahşap masa tercihi olanlar için şık bir yemek masası modeli olan alaska yemek masası, ahşap yemek masası modellerinin geçmişten günümüze doğru bütün değişimlerini her noktasında saklamaktadır. Mutfağınızda kahverengi tonlarıyla dizayn edilmiş bir yapınız var ise, alaska yemek masası bu tasarıma eşlik edebilecek tonlara sahiptir. Sandalyelerin ayakları ile masanın ayak renklerinin birbiri ile aynı renkte olmasını, masanın tablası ile sandalyelerinin sırt ve oturma kısımlarının renklerinin aynı olması bu müthiş tasarımı birbirine tamamlamaktadır. Mutfağınızda ahşap yemek masasına yer var ise, mutfağınıza taze bir hareket katmak istiyorsanız, ahşap dekorasyonundaki bütün ince noktaları bir arada toplayan alaska yemek masası sizin için bir tercih olabilir.

alaska-masa

Alaska masanın fiyatının 743 tl olması, çok uygun bir ahşap mutfak yemek masası ile karşı karşıya olduğumuzu göstermekte ve bu ince ayrıntılara bu rakamlara sahip olma imkanı sunmaktadır. Ahşap yemek masası setlerindeki çok değişik modellerin, fiyat listeleri ve etiketlerindeki inanılmaz rakamlardan uzak kalan alaska ahşap yemek masası size ahşap dekorasyonunu bütün incelikleri ile yaşatacak bir yemek masası haline getirilmiştir. Siz de mutfağınız ya da yemek odanız için alaskya yemek masasını düşünüyorsanız ki düşündüğünüzden artık eminiz, +905447290775 numaralı müşteri temsilcimizden bilgi edinebilir ya da Alaska Masa linkinden siparişinizi verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...