AHŞAP YEMEK MASASI << YEMEK MASASI


09.21.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

Ahşap Yemek Masası, bazı mutfaklar için vazgeçilmez yemek masası çeşididir. Nostaljiyi hissettiren mutfakların en önde gelen yemek masası seçenekleri arasından asla ayrılmaya Ahşap Yemek Masaları, yeni sezonda da dikkatleri üzerinde toplamaya devam edecek gibi görünüyor. Geçen sezonun modası olan Lükens Ayaklı Ahşap Yemek Masaları da bu sezon için harika görünüyorlar.

Kızaklı ve büyüyebilen ahşap yemek masalarında Ortadan Açılır Ahşap Yemek Masalarının yanı sıra Yanda

n Açılır Ahşap Yemek Masaları da bu sezona damgasını vuracak. Fiyat bakımından Ahşap Yemek Masaları bazen diğer yemek masası çeşitlerine göre çok ucuz olabiliyor, fakat ayak ve yan kısımlarında işlemeler varsa cila kalitesi yüksekse ahşap yemek masamızın fiyatı bizi şaşırtabiliyor.

Sizde mutfağınıza ahşap yemek masası satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir çok husus var aslında. Cilasından tutun boyasına kadar dikkat etmeniz gereken noktaların kaynağında dekorasyon yatmaktadır. Çünkü kimse mutfağına yakışmayak bir ahşap yemek masasında yemek yerken keyif alamaz. Keyif aldıran dokunuşlar sergileyen dekorasyon modasında mutfağınıza yakışacak bir ahşap yemek masasını tercih etmelisiniz.

Kare, Yuvarlak, Dikdörtgen olarak farklı boyutları simgeleyen ahşap yemek masaları mutfağınız için şekilden şekile girerken sizin bu fırsatları değerlendirmeniz mümkün görünüyormu sizce ? Hem fiyat bakımından hem dekoratiflik bakımından bir adım öne götürecek ahşap yemek masaları yeni sezonda da aklınızı başınızdan alacaklar !

4 yorum yazmislar to “AHŞAP YEMEK MASASI”

  1. Kemal keskinçivi says:

    Resimde gördgüm kanallı yemek masası ayaklarından varmı

  2. Yeriniz nerde nasıl sipariş verebiliriz

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...