AHŞAP YEMEK MASASI MODELLERİ << AHŞAP YEMEK MASASI


12.04.2015 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Ahşap yemek masası modelleri için her sezon yenilenen ürün yelpazesi, bu sezonda büyük yeniliklerle karşımıza çıkmaya başladı bile. Ahşap yemek masası modellerinin tercih edilmesinin bir çok nedeni vardır. Bunların nedenlerin arasında en çok ahşabın sunduğu zerafet olsa da kullanım bakımından da bir çok avantajı mutfağınıza sunuyor olması bizleri ahşap yemek masalarını tercih etmemize doğru bir akım gerçekleşiyor.Ahsap_yemek_masasi

Yemek masası modelleri arasında çok fazla tercih edilen ahşap yemek masaları fiyatları bakımından diğer yemek masalarına nazaran daha uygun olması, ekonomimizi zorlamadan mutfağımıza şık ve kullanışlı bir ahşap yemek masası kazandırıyor. Tasarımlarına bakıldığında lükens ayakların ahşapla buluştuğu ahşap yemek masalarının diğer yemek masalarına göre daha şık olduğunu görmememiz mümkün değil. Avrupalıların ahşap yemek masası dizaynlarına göz attığımızda, daha çok eskitme işlemlerinin göz önüne çıkarıldığını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki eskitmenin ahşap ile uyumu paha biçilemez. Ahşap yemek masası modellerinde kullanılan sandalyelerin ayak aksamlarında ki değişimler ahşabın esnekliğini bize anlatıyor gibi.

Ahsap_yemek_masasi_eskitme_sandalye

Ahşap yemek masalarında kullanılan ahşabın kalitesi yemek masasının kalitesini anlatmaktadır. Her ne kadar meşe odununun sağlam olduğunu bilsekte bilmediğimiz bir çok odun çeşidi olduğunu hatırlamamız gerek. Bu odun çeşitlerinin en başında kestane ağacı gelmektedir. Yani kestane ağacından yapılan ahşap yemek masaları hem sağlam hem pahalı birer yemek masası olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaten çoğu tse belgeli ahşap yemek masası üreten mobilya üreticileri ahşap olarak kullandıkları hammaddenin başında kestane ağacı gelmektedir. Sizde mutfağınızda ahşap bir yemek masası istiyorsanız bu sezonda çok daha fazla alternatifiniz olacağından emin olabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...