AHŞAP MUTFAK MASASI MODELLERİ VE FİYATLARI << AHŞAP YEMEK MASASI


01.04.2016 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Ahşap mutfak masası modelleri ve fiyatları, her sezon olduğu gibi bu sezonda mobilya sezonunun açılması ile birlikte ürün yelpazesini ve fiyatlarını tazelemeye devam ediyorlar. Mutfak masası modelleri arasından en çok tercih edilen ürün grupları arasındaki yerini korumaya devam eden ahşap mutfak masası modelleri, çok uygun fiyat seçenekleri ile mutfağınıza girmek için adeta yarış içerisinde olmaya bu sezonda devam edecekler. 

ahsap_mutfak_masasi_modeli_lukens

Ahşap mutfak masası modelleri, yeni sezonda renk kartelasına birbirinden canlı renkleri katarak mobilya standlarının en ön sıralarındaki yerlerini aldılar. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ebatlarda imal edilen ahşap mutfak masası modelleri, hemen hemen her mutfağın dekorasyonuna uyum sağlayabilemek adına yeni sezonun kapısını araladılar. Sizinde mutfağınız ya da yemek odanızın tasarımında ahşap ağırlıklı motifler mevcutsa, mutfak masası tercihinizi ahşap mutfak masası modellerinden yana kullanmanız mutfağınıza bir artı getirecektir.

ahsap_mutfak_masasi_modeli_beyaz

Açılır kapanır ahşap mutfak masası modelleri, bu sezon için üretilen tasarımları ile ev hanımlarını büyülemeye devam edecekler. Sizde mutfağınızda aniden çoğalan kişilerin olduğu akşam yemeklerini seviyorsanız, büyüyen ahşap mutfak masası setlerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Ahşap mutfak masası setlerinde en uygun fiyatları geçen sezon olduğu gibi ahşap yuvarlak mutfak masası modelleri almıştır. Fiyatı uygun ahşap mutfak masası arıyorsanız, bir mutfak mobilyası satan mağazaya gittiğiniz de müşteri temsilcilerinin sizi yönlendirmeden yuvarlak ahşap mutfak masası modellerinin bulunduğu bölüme doğru adımlarınızı atmaya başlamalısınız. Kare ahşap mutfak masası modellerine genel olarak baktığınız da ise, açık ve krem renklerinin daha fazla şans verildiğine şahitlik edeceksiniz. Lake diye biline etrafına parlaklık saçan ahşap mutfak masası setlerinin dikdörtgen ebatlarında üretilmeye devam ettiğini bu sezonda da görebilirsiniz. Çünkü büyüyen masalar en çok dikdörtgen ebatlarda daha çok rağbet görmektedir.

Ahşap mutfak masası modellerinde bu sezona damga vuracak renkler beyaz, krem, kırmızı ve mavidir. Bu renklerin dışında ahşap mutfak masası modellerine şans verebilirsiniz, fakat bu renkleri çok sık rastlarsanız bu sezonun ahşap mutfak masası modasının rengi olduğunu hatırlayın. Ayak aksamlarında ki heyecan verici tasarımlar, ahşap mutfak masası modellerine farklı bir hava katmış olsa gerek ki, bu sezon mobliya standlarında ahşap mutfak masası modeli görenler tekrar geri dönüp bakabiliyor. Ayak aksamlarında ki tasarımların, sandalyelerin ayağına da yansıtılmış olması, ahşap mutfak masası takımlarının birbiri ile uyumunu gözler önüne sermektedir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...