Ahşap Bank Modelleri Ve Fiyatları << Genel


03.15.2016 · Kategoriler Genel

Ahşap bank modelleri ve fiyatları 2016 sezonunun bahar aylarının gelmesi ile birlikte, baştan sona köklü bir değişim yaşamışlardır. Ahşap bank modelleri, bahar aylarında evlerinin balkonunda ya da bahçesinde sefa sürmek isteyenler için çoğu zaman güzel bir çözüm olmuştur. Tahtadan yapılan ve üzerine minder vb aksesuarlar konularak kullanılan ahşap bank çeşitleri 2-4-6-8 hatta 10 kişilik setleri ile bir çok kullanım alanına hitap etmektedir. 

ahsap-bank-modelleri-2016-8

Ahşap bank arayanların en büyük kriterlerinden birisi rahat olmasının yanı sıra sağlam bir yapıda olmasıdır. Dış alanlarda kullanıldığı için hava koşulları nedeni ile kısa sürede deforme olan ahşap bank modelleri, son zamanlarda üretilen modellerinin ortak özelliğinin sağlam olmasıdır diyebiliriz. Ahşap banklar cilalı ve boyalı seçenekleri ile zengin bir görüntü sergileyerek bir çok evin bahçe ve balkonuna farklı bir görüntü getirmektedir.

ahsap-bank-modelleri-2016-7

Yerden 75 cm yüksekliğinde bir nevi sandalye boyunda üretilen ahşap bank modelleri, eninin uzunluğuna göre 2 kişilikten 10 kişiliğe kadar üretilmektedirler. Bankta oturup bir gazete okumanın ya da çay kahve içmenin keyfini bir aile boyu istiyorsanız sizin standartlarınız da bir ahşap bank çeşidi bulmanız çok fazla zor olmayacak. Cilalı seçeneklerin hava koşullarına daha çok uyum sağlayabildiğinin altını çizersek, uzun ömürlü ahşap bank çeşidi istiyorsanız cilalı modellere doğru adımlarınızı atmalısınız.

Ahşap bank fiyatları 550 tl den başlayan fiyatlarla 2016 sezonunda satışa sunulmaya başlanmıştır. Siz de bu sezon evinizin bahçe ya da balkonuna ahşap bank modeli almak istiyorsanız bu meblağları gözden çıkarmanız gerekecektir. Bütün bunların yanı sıra ağır ve taşınması güç bir ürün olan ahşap banklar, ücretsiz sevkiyat seçeneği altında bir çok firmadan temin edilebilmektedir. Balkon ve bahçelerde bir yemek masasının iki yanına koyularak rahat ve konforlu bir yemek yeme imkanı sunan ahşap banklar, sezona damgasını vuracak birbirinden şık modelleri ile bir çok kitlede hayranlık uyandırıyorlar. Bir çok kitle tarafından çoğu kez satın alındıktan sonra bir sonraki sezonda kullanım fırsatı vermeyen ahşap banklar artık tarihte kaldı. Siz de uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz ahşap bank sahibi olmak istiyorsanız bu sezon ki modelleri kaçırmamanızı öneriyoruz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...