Ağaç Görüntülü Masif Yemek Masası Modelleri << YEMEK MASASI


02.06.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Masif Yemek Masası Modelleri, ağacın kendi görüntüsünü yansıtan, cilasız ve boyasız olarak üretilen, sadeliği ile bilinen yemek masalarıdır. Masif yemek masası modelleri genellikle abartıyı sevmeyenlerin, doğal görüntüyü mutfak ya da yemek odalarında isteyenlerin aradıkları yemek masası çeşitleri olarak bilinir. Geçmişten günümüze kadar her yıl köklü değişimlere uğrayan masif yemek masası modellerinin yeni sezon ki yüzleri için kısa bir yolculuk yapmaya ne dersiniz?

masif_yemek_masasi_farkli_bir_dizayn

Ahşap yemek masası kategorisine giren masif yemek masası çeşitleri, yeni sezon da sadeliği ve doğallığı bakımından kendinden çok bahsettirecek tasarımlara bürünmüşler. Birbirinden modern masif yemek masalarının yeni sezon ki tasarımlarında birbirinden güzel ayrıntılar var. Lükens ayak aksamların yoğunluğu bu sezon ki masif yemek masası çeşitlerinde hemen göze çarpmakta, lükens yemek masası arayanlar için farklı bir alternatif oluşturmaktadır. Ağaç görüntülü masif yemek masaları, takım olarak satıldığında ahşap ya da metal sandalyeler ile oldukça güzel uyum sağlamaktadır.

masif_yemek_masasi_ergonomik

Masif yemek masalarının bilinen bir başka özelliği kütlesi dolgun olduğu için ağırlığı yüksek masalardır. Bu bakımdan zengin bir tasarıma sahip olan masif yemek masaları, dekorasyon tutkusu olan ev hanımlarının bir çok ayrıntısını tasarımında barındırmaktadır. Büyük ve ağır bir görüntüsü olduğu için dolgun bir dekorasyona sahip olan masif yemek masaları 250 tl den başlayan fiyat etiketleri ile yeni sezon mobilya standlarında satışa ve sevkiyata hazır olarak sizleri bekliyor. Siz de masif yemek masalarının hayranları arasında olduğunuzu düşünüyorsanız bu sezon ki masif yemek masalarının ergonomisinden kendinize bir pay ayıracaksınız. Açılır kapanır, sabit, yüksekliği ayarlanabilir, lükens masif yemek masaları geçen sezon ki tasarımlarını aratmayacak yapıları ile bir çok evin mutfağına ya da yemek odasına yeni bir bakış açısı getirmek için birbirinden dikkat çekici ayrıntıları bünyesinde taşımaktadır.

Çatal bıçak koymak için entegre edilen çekmecelerden tutun da, yemek odalarında kullanılan modellerde bilhassa bardak koymak için dizayn edilen büfelerine kadar bir çok fonksiyon dahilinde üretilen masif yemek masaları, bir çok dar gelirlinin ya da zengin bütçenin cebine uygun fiyatları ile göz doldurmakla beraber büyüleyici tasarımları ile görenleri şaşkına çeviriyor.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...