Açılır Kapanır Masalar << YEMEK MASASI


11.12.2019 · Kategoriler YEMEK MASASI

Açılır kapanır masalar, aniden sofraya gelen misafirler için her zaman içerisinde sürprizi barındıran, yeni neslin en çok tercih ettiği masa modelleri olarak, herkes tarafından bilinmektedir. Bu sebeptendir ki açılır kapanır masaların hepsi, daha büyük sofralara hizmet edebilmek için üretilmektedirler. Sizde mutfağınızda sabit bir masa kullanıyor ve artık bu duruma bir son vermek istiyorum diyorsanız, açılır kapanır masaların macerasına eşilik etmek üzere bir yolcuğa çıkmışsınız demektir.
Yeni sezonda üretilen açılır kapanır masaların birbirinden ilginç tasarımları ve kullanım şekilleri geniş bir kitlede hayranlık uyandırdı bile. Kare, dikdörtgen ve hatta yuvarlak masaların artık açılır kapanır çeşitlerinin de üretildiğini önümüzdeki günlerde epeyce şahitlik edecek, ben bu tarzı daha önce nasıl görmemişim diyeceksiniz. Evet tarz dedim, çünkü açılır kapanır masalar baştan aşağıya kullanım şekliyle olsun tasarımıyla olsun kendi tarzını yaşatmaktadır.
Sizde mutfağınızın dekoruna hareket katmak, keyif veren sofralara imza atmak istiyorsanız, artık bu akıllı masalar ile tanışma vaktiniz gelmiş olmalı öyle değil mi ? Açılır kapanır akıllı masalar, kullanıldığı alanda her zaman kendini belli eder, bir dokunuşla daha fazla kişiye hizmet eder, mutfağınıza elbetteki hareket katar. Ortadan ve yandan açılır olarak üretilen bu masa modelleri, ahşap, cam ve metal çeşitleri ile yeni sezonda gerçek yüzlerini sizlere gösterecektir.

Standart bir masadan daha çok emek harcanarak imal edilen açılır kapanır masa modelleri, fiyatları bakımından sizi korkutmasın. Normal bir masadan daha ucuza bile bulabileceğiniz bu akıllı masa modellerinin her ekonomik bütçeyle endeksli olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Açılır kapanır masa çeşitlerini mutfak köşe takımlarında da görebilirsiniz mutfak masa takımlarında da görebilir ve hatta kullanabilirsiniz. Her bank takımı ve sandalye ile uyum sağlayabilecek bir açılır kapanır masa modeli olabileceğiniz yeni sezondaki ürün çeşitliliğinden görebileceksiniz. Sandalyeleriniz henüz kullanımını yitirmemişse sadece bir açılır kapanır masa ile mutfağınızı baştan sona değiştirebilir, artık benimde lüks bir mutfağım var diyebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...