2017 Oturma Odası Dekorasyonu << Genel


01.18.2017 · Kategoriler Genel

Her geçen gün farklı tasarımların yer aldığı mobilya dünyasında farklılıklar meydana geliyor. Kişilerin kendilerini diğer insanlar bir şekilde olsun ne şekilde olursa olsun farklı olalım her şeyimiz aynı diyerek kişisel olarak farklılıklar aradığı bir dönemde kişilere kişisel farklılıklar yerine ev dekorasyonlarında bir farklılığa gitmelerini tavsiye ediyorum. Konu olarak ele aldığımız Oturma Odası Dekorasyonu hakkında önümüzdeki günlerde devamlı olarak farklı tasarımlar buldukça sizinle paylaşacağım.oturma-odasi-dekorasyonu-2017-8
İstikbal Mobilyanın Fortin Koltuk Takımı : İstikbal Mobilya’nın tasarladığı Fortin Koltuk Takımı tam anlamıyla kendini genç hissedenlerin ve gençlerin tercih edebileceği bir koltuk takımı iş hayatının stresinden kurtulmak isteyenlerin evlerine geldiğinde böyle bir koltuk takımında oturmak onların streslerini atmalarına sebep olacaktır. Colins mor renk seçeneği ile renkler arasında mükemmel bir uyum sağlanmış. Farklı olmak isteyenlerin tercih edebileceği Koltuk Takımları arasında yer alıyor Fortin Koltuk Takımı.oturma-odasi-dekorasyonu-2017-7
Doğtaş Mobilya Emotion Salon Takımı : Doğtaş Mobilyanın Emotion Salon Takımı gerçekten görmeye ve incelemeye değer. Tasarım açısından oldukça şık ve ince dizaynlara verilmiş bir salon takımı. Kanepe ve koltuğu estetik,zarif,kalite ve konforun birleştiği bir salon takımı olmayı başarmış. Farklı dekorasyon oluşturmak isteyenler için çeşitler arasında yer alabilecek bir salon takımı Doğtaş mobilyada.


Oldukça konforlu ve şık görüntüleriyle sizlere sunduğumuz Koltuk takımlarının devamı gelecektir. Dekorasyonda farklılık yapmak isteyenlerin geniş çaplı araştırmaları doğrultusunda yapmalarını tavsiye ederim.
Detaylı bir bilgi için İstikbal Mobilya ve Doğtaş Mobilyanın resmi web sitelerini ziyaret ederek detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.
Mutlu günler…

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...