2016 Kanepe Modelleri << Genel


03.20.2016 · Kategoriler Genel

2016 Kanepe Modelleri başlığı altında sıralanabilecek bir çok yeni nesil kanepe modelleri vardır. Elbette ki bütün bu kanepe modellerini bir arada toplamak zor bir durum olacağı için sezonun en lüks ve en çok tercih edilebilecek artık modern dekorasyon analayışına ayak uydurabilecek en güzel kanepe modellerini size sunuyoruz. Mutlaka evinizin bir köşesinde bulunması gereken kanepe modelleri olarak düşündüğümüz için her birinin kendine özgü bir tasarımı ve dekorasyonda ki özgünlüğe ayak uydurulabilirliği var. Bu kanepe modellerinin her birisinin üzerinde yorgunluk kahvesi içmek istemeyen çıkmaz herhalde.

2016-kanepe-modelleri-7

Kanepe modelleri 2016 sezonunda birbirinden şık ve ilgi gören seçenekleri ile baştan sona yenilendi. Bir çok evin dekorasyonuna yeni bir ışık tutabilecek yapıya sahip olan yeni sezon sedir modelleri, sizinde evinizin bir kenarında var olmayı hak etmiyor mu sizce ? Sade renklerin daha çok kendini belli ettiği 2016 kanepe seçenekleri arasında seçim yapmak sizi bir hayli zorlayacaktır. Fakat bu kadar ihtişamlı modeller arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken evinizin dekorasyonu ve renk tonlarıdır.

250 tlden başlayan fiyatlar ile satışa sunulan kanepeler, tek, 2,4,6 kişilik seçenekler ile müthiş bir kreasyona sahip olduklarını her defasında bizlere hissettiriyor. Deri ve kumaş kaplamalı olarak iki farklı şekilde üretilen kanepe modellerinde deri seçeneklerde koyu ve canlı renkler daha çok rağbet görmekte ve kumaş modellerde ise açık tonlu renkler başı çekmektedir. Sezon boyunca birbirinden cazip kampanya seçenekleri ile mobilya mağazalarında sizleri bekliyor olacak olan yeni sezon kanepe çeşitlerine daha yakından bakmanızı şiddetle öneriyoruz !

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...