ZEVKLİ YEMEK MASALARI << YEMEK MASASI


01.02.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Zevk veren yemek masaları sizin için önemli mi? Peki mutfaktaki sıradan, rutin, sıkıcı yemek masanızı artık sevmiyor musunuz? Zaten sevmiyorsanız o yemek masasında yemek yemek size zevk vermiyordur. Artık sizin için yapabileceğimiz bir sürprizimiz var. Belkide bu bir haber olabilir fakat biz gene de sürprizden sayalım. Yeni sezonun habercisi olan bu günlerde yemek masalarının yeni modelleri görücüye çıktı bile. Siz de mutfağınız ya da yemek odanız için zevkli bir yemek masası satın alarak, tat vermeyen yemeklere elveda diyebilirsiniz. 

Z_Ayakli_Yemek_Masasi

Ahşap, metal, cam nasıl isterseniz isteyin bu sezonda size keyif verecek yemek masası takımlarını bulmanız artık çok kolay olacak. Çünkü mutfak mobilyası rekabetinin son zamanlarda artmasının bir nedeni sayacağımız bu yarışta birbirinden iddialı yemek masası tasarımları mutfağınızda yer almak için adeta bir savaş veriyor. Seçiminde bile bir hayli zorlanacağınız mutfak masası setlerinde, metal aksama sahip üzeri cam tabla ile entegre edilen yemek masalarının verdiği ışıltı sezonun enlerine girecek ürün benim diyor adeta. Tabii ki ahşap yemek masalarında ki lakenin verdiği parıltı hiçe sayılacak gibi değil.

Harika_Bir_Yemek_Masasi

Siz gene de bu palavralara inanmayın, mutfağınızın dekoruna ayak uyduracak yemek masası takımlarından yana tercihinizi kullanın derim ben. Tabii ki benim bu sözüm sadece bir fikirden ibaret. Kuralların dışına çıkabilirsiniz. Sıra dışılığın kaynağında zaten kuralsızlık vardır. Siz de sıra dışı bir mutfak dekorasyonuna el atmak istiyorsanız, mutfağınızda ki yemek masası setini, mutfağınızın boyasını, mutfağınızdaki tabloların her birini birbirine aykırı dekorasyon kurallarına göre değiştirebilirsiniz. Kuralları ihlal etmekte üstüme yoktur diyorsanız sizin için de müthiş çalışmalar olduğunu 2016 mutfak dekorasyonundaki ürün yelpazesinin yemek masası kategorisinde mutlaka bulacaksınız!

Kalabalık sofralarınızın sürprizi olabilecek açılır kapanır yemek masası modası hala geçmedi. Hatta seviye atladı bile diyebiliriz. Açılıp kapanmasının yanı sıra başka başka özellikleri dizelediler o masa grubuna. Lükens kıvrımların verdiği heyecan, parlak cilalar ile buluştuğunda bir başka boyutlara taşındı bile. Fiyat mı dediniz?. Fiyatların sürprizine biz size şimdiden söylemeyelim fakat müthiş tasarımların çok düşük rakkamlarda buluştuğunu fısıldayalım da hiç bir işe yaramıyorsunuz demeyin sonra 🙂

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...