Yuvarlak Yemek Masaları 2016 << YEMEK MASASI


02.23.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yuvarlak yemek masasımutfakta hem yemek yapılmanın hem yemek yenilmenin bir arada olduğu şu dönemler için çok uygun bir modeldirMutfakta daha fazla sürkülasyon yaşanan durumlarda yemek masasının daha kullanışlı ve daha az yer kaplaması elbette kolaylık sağlayacaktır. Mutfakta yemek yapma ve yemeğin mutfakta yenmesi gibi durumlar için yuvarlak yemek masaları daha kullanışlı gelmektedir. 2016 sezonunda dekorasyon firmalarının çok geniş kreasyonlara sahip yuvarlak yemek masaları mevcut.

yuvarlak-yemek-masalari-2016-8

Bu tasarımlara ahşabın da ihtişamı eklendiğinde ortaya çok güzel bir yemek masası çıkıyor. Yeni sezon yuvarlak yemek masaları için çelik masa ayakları düşünüldüğünden çok sağlam çabuk deforme olmayan yemek masaları geliştirilmiş. Yuvarlak yemek masasının bir başka avantajı ise küçük çocukların masa köşelerine çarpma gibi bir durum olmayışı dar mutfaklı ve küçük çocuklu aileler için güzel bir seçim olabilir. Şimdi yazımıza 2016 yuvarlak yemek masası modelleri ile biraz canlılık verelim.

Gördüğümüz gibi 2011 sezonunda birbirinden şık yuvarlak yemek masası modelleri üretilmiş. Bu masa modelleri ile mutfağınıza renk gelecek ve çok şık kreasyonlara kapılacak. Cam yuvarlak yemek masaları için ahşap ayaklara sahip olması mükemmel bir görüntü katarken, Fonksiyonel yuvarlak masaların masada ki oturan kişi sayısına göre büyüyebiliyor olması daha çeşitli seçenekler sunabilmektedir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...