Yuvarlak Mutfak Masaları << YEMEK MASASI


03.16.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yuvarlak mutfak masaları, mutfağında çok fazla yeri olmayan, az yer kaplayan mutfak masası arayanların her zaman imdadına yetişen yemek masası modelleridir. Yuvarlak mutfak masaları daha önceki sezonlarda olduğu gibi 70, 80, 90 ve daha büyük çaplarda üretilmektedirler. Bir çok mutfak yemek masası modelinden daha cazip fiyatlara sahip olabileceğiniz yuvarlak mutfak masası setleri, 2016 sezonunda 300 tl den başlayan fiyatları ile satışa sunulmaktadır. 

yuvarlak-mutfak-masalari-6

Ahşap ve cam tablalardan oluşan yeni model yuvarlak mutfak masaları, açılır kapanır ve sabit tablaları ile bir çok kullanım şekline hitap etmektedir. Her birinde kendine özgü tasarım ve kullanım yapısı olan yuvarlak mutfak masası çeşitleri, yeni sezonda bir çok renk seçeneğini kartelasına katarak daha canlı yuvarlak mutfak masası ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Yeni model yuvarlak mutfak masası modellerinin müthiş kreasyonuna siz de eşlik etmek istiyorsanız, bu sezon mutlaka mobilya mağazalarına uğramanızı tavsiye ediyoruz.

yuvarlak-mutfak-masalari-1

Ahşap yuvarlak mutfak masaları daha önceki sezonlara nazaran bu sezon daha fazla rağbet görmektedir. Ahşap masaların kullanım alanının arttığını gören masa sandalye imalatçılar 2016 model ahşap yuvarlak mutfak masalarına daha fazla önem vermişlerdir. Cam yuvarlak mutfak masalarının metal aksamlar ile buluşup daha zengin bir tasarım sunması ve ferah mutfak ortamı özlemi güdenlere hitap ediyor olmasını görmemek mümkün değil. Siz de açık renkli ve ferah mutfak dizaynı elde etmek istiyorsanız cam yuvarlak mutfak masaları belkide de tam size göre olabilir.

Yeni model yuvarlak mutfak masası çeşitleri, birbirinden uygun fiyat etiketleri ve kampanya grupları dahilinde sezon boyunca karşınıza çıkacaktır. İnternet üzerinden satılan yuvarlak mutfak  yemek masaları, ücretsiz kargo seçenekleri ile kullanıcısına bir nefes aldırmayı başarabilmekte olup, müthiş bir şölen eşliğinde mobilya fuarlarında görücüye çıkan yuvarlak masalar, bir çok kitlede hayranlık uyandırmayı başarmıştır. Bir çok yemek masasında bulamayacağınız bir kreasyona sahip olan 2016 yuvarlak mutfak masası modelleri, arzu ettiğiniz bütün ayrıntıları ile sezon boyunca sizlerin olmak için bekliyor olacaklar. Takım haline getirildiklerinde daha ekonomik bir yemek masası olan bu masa modelleri, ekonomik mutfak masası arayanların daima yanında olacaktır.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...