YUVARLAK CAM YEMEK MASASI MODELLERİ << YEMEK MASASI


12.27.2015 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yuvarlak Cam Yemek Masası Modelleri, genellikle küçük mutfaklar ve kalabalık olmayan ev halkının yemek yerken daha çok tercih ettiği yemek masası modelleridir. Yuvarlak Cam Yemek Masası Modelleri  kullanım bakımından daha kolay olmakla birlikte getirdiği çoğu artıları vardır. Cam olması nedeniyle kolay temizlenebilmesi yuvarlak cam yemek masası modellerinin en büyük artılarındandır diyebiliriz.

yuvarlak_cam_yemek_masasi_ahsap_ayakli

Yuvarlak cam yemek masası modelleri, mutfak ya da yemek masası standlarlarına giren ölçüsü 90 çapındadır. 90 çapında üretilen yuvarlak cam yemek masası modellerinin tablasındaki camın kalınlığı 10 milimetrelik tamperli camlar olarak geçer. 10 milimlik tamperli cama sahip olması, yuvarlak cam yemek masası modellerinin sağlamlığının bir kanıtıdır. Yeni sezonda üretilen yuvarlak cam yemek masası modelleri, camın üzerine yansıtılan motifleri ile mutfağınıza bir başka ahenk katmayı hedef belirlemişlerdir. Bazı imalatçılarn sizden gelen özel stickerlarınızı yuvarlak cam yemek masasını tablasına yansıtması ile artık tamda sizin ideallerinize özgü bir yuvarlak cam yemek masasına sahip olmanıza olanak sağlamıştır. Yuvarlak cam yemek masası modelleri küçük ve maliyeti düşük masalar olduğu için fiyatları oldukça uygun görülmektedir. Bir masa sandalye mağazasına gittiğiniz de yuvarlak cam yemek masası satın alıp çıktığınızda buna şaşırmamanızı şimdiden tavsiye ediyoruz. Yuvarlak cam yemek masası modelleri yeni sezonda birbirinde şık ayak aksamları ile görücüye çıkıyor. Ayak ayksamlarının yuvarlak masa ile uyumu sizi baştan çıkarabilir. Çünkü modernizimin getirdiği anlayış yuvarlak cam yemek masası ayaklarına da yansıtılmıştır. Dikey, yatay, oval kıvrımları ile birbirinden şık görüntüler sergileyen yuvarlak cam yemek masaları, çoğu mutfağın ya da yemeğin masası olarak dizayn edilmeyi planlamışlardır.

Siz de mutfağınıza yeni sezon da üretilen yuvarlak cam yemek masalarından satın alacaksanız, masanın cam tablasının 10 milimlik tamperli cam olmasına, ayak aksamının paslanmaz demir ya da sac dan imal ediliyor olmasına dikkat etmelisiniz. Her parlak görilen ayağın paslanmaz demir ya da sac olduğuna inanmayınız.  4 kişilik olarak üretilmeye devam edilen yuvarlak cam yemek masaları kalabalık aile bireylerinin yemek masası olmamaya devam etmektedir.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...