YENİ SEZON YEMEK MASALARI << YEMEK MASASI


09.24.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yemek Masaları yeni sezonda göze hitap etmekle kalmayıp birbirinden farklı özellikleri ile bir çok kullanım kolaylığını bir arada topluyor. Sizde sıradanlıktan uzak yeni sezon yemek masaları ile ilgileniyorsanız tam adresine geldiniz. Her mutfağın en başta gelen ihtiyaçlarından birisi haline gelen yemek masaları, şık, kullanışlı ve modernize edilmiş olarak üretilmeye devam ediyor.

Yemek Masaları ile ilgili bir çok söylenecek şey olsada en çok vurgulanması gereken konulardan birisi de yemek masasının sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyor olması önemlidir. Her ne kadar şık bir yemek masasına sahip olursanız olun en önemli faktör sizin ve mutfağınızın sesine cevap veriyor olması çok önemlidir.

Mutfakta yemek yerken sofra düzeninize ayak uydurabilecek bir yemek masası, yemek yerken bile aldığınız zevki değiştirecektir. Yeni sezonda üretilen yemek masaları için söylenebilecek çok şey olsada, her birinin kendine özgü tasarımı ve özellikleri vardır. Sağdan,soldan ve ortadan açılıp büyüyebilen yemek masaları kalabalık akşam yemeklerinin tek çaresi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval olarak farklı boyutlarda da üretilen yemek masaları, mutfağınızın her köşesine göre bir yemek masası bulabileceğinizi göstermektedir.

dikdortgen-yemek-masalari ahsap-yemek-masalari cam-yemek-masalari yuvarlak-yemek-masalari kare-yemek-masalari modern dining table

Yeni sezonda karşımıza çıkan yemek masaları fiyatları bakımından oldukça göze çarpıyor. Çok fazla farklılık gösteren fiyatların temelinde yemek masasının ham maddesi ve işçiliği ile doğru bir orantı yatmaktadır. Ayak kıvrımlarından tutun da, üzerinde kullanılan cama kadar bir faktör olan seçenekler yemek masasının fiyatında bir artı veya eksi olmaktadır.

Yemek Masası ahşap olsa da metal olsa da mutfağınızın rengine ayak uydurabilecek bir model mutlaka bulabilirsiniz. Renk bakımından oldukça göz dolduran modeller çıksa da karşımıza rengine aldanmayıp ihtiyacımıza uygun bir yemek masası bulabilmek biraz zor olacak. Canlı renklerin yemek masaları üzerinde oluşturduğu sinerji, yeni sezonda mutfaklarda veya yemek yeme alanlarında yeni bir hareket getirecek gibi görünüyor.

İnsanlar artık yemek masalarını sadece ikea, koçtaş,istikbal,bellona gibi markaları tercih etmiyor. Kendi kuralları ile özdeşleşmiş bir çok marka var ve bu markaların yemek masaları her sezon yenilenerek, insanlar üzerinde oluşan bu ezber gün geçtikçe bozuluyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...