YENİ MODEL MODERN AHŞAP YEMEK MASALARI << AHŞAP YEMEK MASASI


12.29.2015 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Yeni sezonun habercisi olan modern ahşap yemek masalarına göz atmadan karar vermezseniz iyi edersiniz. Çünkü bu sezon ki ahşap yemek masalarındaki modernizim anlayışı oldukça geliştirildi. Modernliğin yanı sıra size sunacağı ergonomik tasarımları ile mutfağınız ya da yemek odanızın vazgeçilmezi olabilecek ahşap yemek masaları gerçekten görülmeye değer. Çok uzun zamandır mutfak yemek masanızı değiştirmediyseniz kendinizi şanslı ilan edebilirsiniz. Çünkü son trend ahşap yemek masaları, size uzun ömürlü, bir çok kullanım kolaylığını vaat ediyor.

modern_ahsap_yemek_masasi_ayak_dizayni

Modern ahşap yemek masaları, gördüğünüzde sizi büyüleyecek birbirinden farklı tasarım dehaları ile üretilmeye devam ediliyor. Özenle dizayn edilerek son kullanıcısına sunulan bu muhteşem ahşap yemek masaları, artık sıradanlığın dışına çıkarak sizi sıkıcı bir  ahşap yemek masasından kurtarmayı hedefliyorlar. Yükseklikleri her zaman aynı şekilde yani 75 cm olarak üretilen modern ahşap masaları, bu yükseklik anlayışını ayak aksamları hangi tasarımda üretilirse üretilsin saklamaya devam ediyor. Çünkü yemek masasının yükseklik ölçüsü 75 cm’ nin dışına çıkamayacağı artık bir gerçektir. Çoğumuz 75 cm den daha farklı yüksekliklerde bir ahşap yemek masası satın aldığımızda yemek yerken sıkıntılara girdiğimiz olmuştur. 70×12, 80×140 ve daha büyük ölçüler ile üretilen modern yemek masalarında 10 puan alan ürün grupları içinde açılan ahşap yemek masaları olmaya hak kazanmıştır. Bir mobilya standında açılan ahşap yemek masalarını en ön sırada gördüğünüzde buna şaşırmamanız gerek. Çünkü onlar artık puan kalitesini yükseltmiş, çoğu kişi tarafından tercih edilmiş ahşap yemek masaları olarak görülmektedir. Modern ahşap yemek masaları arasında özellikle bu sezonda sıkça karşılaşacağınız bir diğer önemli husus ise, lake tablaların ve açık renklerin daha çok gün yüzüne çıkıyor olmasıdır. Lake ahşap masalarındaki modernizm anlayışı farklı farklı tasarımları ile önümüze sürülmektedir. Çünkü lake ahşap yemek masalarının kendine olan öz güveni ve bunun yanı sıra kendilerine has tasarımları mutfaklarda daha çok lake yemek masasının kullanılmasına yol açmıştır.

Yeni sezon modern yemek masalarının fiyatları her ev ekonomisinin bütçesine uygun olarak dikkatlice seçilmiştir. Hiç kimse bu sezon çok modern bir ahşap yemek masasının fiyatını kesinlikle pahalı diyemeyecektir. Çünkü rekabetin getirdiği bu avantaj ahşap yemek masalarına da vurmuştur. Mutfağınıza yeni biz çizgi getirmek isteyenlerin belkide tek çaresi olan modern ahşap yemek masaları sizlerinde görüşlerini bekliyor olacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...