YEMEK SANDALYESİ << SANDALYE MODELLERİ


01.04.2016 · Kategoriler SANDALYE MODELLERİ

Yemek Sandalyesi, sadece yemek masası takımlarında kullanılan sandalyeler grubudur. Yemek masası sandalyesinin kendine özgü bir tasarımı vardır. Genellikle yemek masası sandalyeleri 75 cm yüksekliğinde üretilirler. Yemek masası sandalye modelleri geçmişten günümüze her sezon tasarım olarak çok gelişmişlerdir. Bu sezonda da yemek masası sandalyeleri arasında ergonomik, şık, rahat ve konforlu olarak bir çok yemek sandalyesi bulabileceksiniz.

yemek_sandalyesi_ahsap

Yemek masası sandalye çeşitleri yeni sezonda ürün yelpazesini ve fiyatlarını tamamen yenilediler. Birbirinden canlı renkleri bünyesine katarak gelen yemek masası sandalyeleri, mutfağınızda güzel bir yemek masası var ise ve sandalyelerinizin bu masa için uygun olmadığını düşünüyorsanız, yemek masanıza eşlik edebilecek birbirinden konforlu sandalyeler bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ahşap yemek sandalyelerinin daha çok tercih sebebi olduğu son zamanlarda, bu kategoriye giren sandalye çeşitlerinin ayak aksamları adeta sizi büyüleyecektir. Metal yemek sandalyeleri, genellikle suni deri kaplamalı minderleri ile entegre olarak üretilse de, plastik oturaklı metal yemek sandalyeler bu sezon canlı renklerle ışıltı saçtığı için dikkatleri üzerlerine çekecekler.

yemek_sandalyesi_modern

Plastik ve katlanır yemek sandalyeler, hem yemek masasında hemde kolayca kaldırılıp balkon vb alanlarda kullanmak için çok iyi oluyor. Siz de kolayca toplayabileceğiniz bir yemek masası istiyor, dilediğinizde sandalyeyi balkona çekip yemekten sonra bir kahve molası vermek istiyorum diyorsanız plastik ya da katlanır yemek masası sandalye çeşitlerine bakmalısınız. Ahşap, metal, plastik olarak üretilmeye devam eden yemek masası sandalyelerinin geçen sezona nazaran uğradıkları değişim gerçekten görülmeye değer. Birbirinden uygun ödeme seçenekleri ile sizleri mağazalarda bekliyor olarak yemek masası sandalye modelleri, çok uygun fiyat etiketleri ile görenleri şaşırtıyor.

Katlanır yemek sandalyelerinin sadece eskitme yani ferforje demirden yapılabileceği varsayımlar artık çok geride kaldı. Plastik ve ahşap malzemeden çok daha sağlamlık vaad eden katlanır yemek sandalyeleri bulmanız bu sezon mümkün olacak. Özellikle ahşap yemek sandalyelerinde şık renklerin daha çok uygulanması, ahşap yemek masası sandalye çeşitlerinin önemini daha fazla arttırdığı bir gerçek. Suni deri kaplamaların kalitesinden yakınan müşterilere bu sezon sağlamlık vaadi ile üretilen kaplamalar üretilmiş. Sizde yemek sandalyenizi değiştirmek istiyorsanız bir sonraki sezonu beklemenize gerek yok, çünkü bu sezon ki yemek sandalyeleri çok güzel.

Bir tane yorum var to “YEMEK SANDALYESİ”

  1. GİZEMLİ says:

    GÜZEL MODELLER

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...