YEMEK ODASI TAKIMLARI << Genel


12.05.2015 · Kategoriler Genel

Yemek Odası Takımları, yeni sezonda kendilerini tam bir yemek odası takımı olacak şekilde siz değerli ev hanımlarına hazırladılar. Gördüğünüzde heyecanına kapılacağınız yemek odası takımları, 2015 standlarındaki yerlerini birbirinden cazip fiyatlarıyla aldılar bile. Birbirinden şık ve bir o kadar canlı renkleri ile herkesin mutfağına ayak uydurabilecek yemek odası takımlarındaki resim kartelasına bakıldığında, sıradan bir mutfaktan kurtulup daha modern bir mutfağa sahip olmak isteyeceksiniz.

Lukens_Masa_Takimi_2

Yemek odası takımlarına bakıldığında lükens ayakların sadece masalarda kullanıldığı anlayışının dışına çıkılmış, sandalyelerin ayaklarının da lükens kıvrımlara büründüğünü görüyoruz. Yemek odası takım fiyatları modeline, kullanıldığı malzemeye, ebatına göre değişim gösterse de bazen bir yemek odası takımı bir yemek masasına eş değer olabiliyor. Bu yüzden fiyat konusunu ele aldığınızda öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yemek odası takımını düşünmelisiniz. Kırmız ve Beyaz renklerin çok daha fazla canlılık gösterdiği yemek odası takımlarında birbirinde şık çarpık renklerin kullanıldığını yeni sezonda sizlerde şahit olacaksınız. Yemek odası fiyatları önceki yıllara nazaran 2015 yılında çok fazla değişim gösterse de siz siz olun TSE belgeli yemek odası takımlarından yana tercih kullanın diye önermeden yapamayacağız.

Yemek odası takımlarında genellikle 70×120, 80×140 kullanılıyordu. Fakat yeniz sezonda bu masaların dışına çıkılarak ortadan ya da yandan açılan kızaklı sistemleri ile büyüyen masalar da yemek odası takımlarında ki yerlerini almışlar bile. Birbirinden farklı figürlerin suni deri kaplamanın üzerine işlendiği yemek odası takımları ile belki de mutfağınıza dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri olan İSTANBUL’un figürleri ile donatabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...