Yemek Masası Tasarımları 2017 << YEMEK MASASI


02.20.2017 · Kategoriler YEMEK MASASI

Salon dekorasyonunu yaparken koltuklar sehpalar, TV üniteleri dışında en önemli ayrıntılardan biri yemek masası tasarımlarıdır. Sadece yemek yemek için değil, kişiliğinizi, stilinizi ifade etmek ve evinizin dekorasyonunun daha hoş bir görünüme ulaşmasını sağlamak için birbirinden farklı yemek masası tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Genellikle ayrı bir yemek odasına sahip olmak yerine salon mobilyası ile birlikte kullandığımız yemek masaları, mobilya takımının uyumunu bozmayacak şekilde seçilmelidir. İsterseniz kalabalık aileler için olan uzun ve geniş modeller, isterseniz küçük alanlar için tasarlanmış ufak ve kullanışlı yemek masalarını seçebilirsiniz. Klasik ahşap malzemeden yapılmış yemek masaları her zaman görmeye alışık olduğumuz tasarımlardan biri.

Fakat farklılık ve biraz da çılgınlık istiyorsanız şeffaf akrilik yemek masası tasarımlarına mutlaka bir göz atmalısınız. Şeffaf bir görünüm ve etrafına yerleştireceğiniz renkli sandalyelerle misafirlerinize eğlence ve şaşkınlık yaşatabilirsiniz. Şehirde yaşıyor yeşili, doğayı ve piknik keyfini özlüyorsanız bu özleminizi artık yemek masalarında gidermek mümkün. Piknik masası gibi tasarlanmış, ortasında çimler olan yemek masası modelleriyle hem eğlenceli bir yemek vakti geçirebilir hem de piknik keyfini kışın evinizde yaşayabilirsiniz. Klasik bir dekorasyondan sıkıldıysanız ve farklı bir konsept istiyorsanız, yemek masanıza aydınlatma sistemleri ekletebilirsiniz. Bu salonunuzun modern bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. İşlevsellikten vazgeçmem diyorsanız, katlanabilen yemek masalarını tercih edebilirsiniz.

Farklı tasarımlar ve ilginç renk kombinleri ile çok şık bir yemek masası seçebilir salonunuzun dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...