Werzalit Yemek Masası Modelleri Ve Fiyatları << AHŞAP YEMEK MASASI


05.23.2016 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Werzalit yemek masası modelleri ve fiyatları 2016 sezonu için sürprizler ile dolu. Eğer bir lokanta açma girişiminiz var ise, lokanta yemek masaları olarak bilinen werzalit yemek masaları sizinde ihtiyacınız olacaktır. Kare, dikdörtgen, yuvarlak olmak üzere farklı ebatlarda üretilen verzalit masalar, metal aksamları ve gürgen ağacından üretilen ahşap tablaları sayesinde uzun ömürlü masa çeşitleri olarak bilinmektedir. 

werzalit-masa-modelleri-ve-fiyatları-

WERZALİT MASA NEDİR ?


Werzalit yemek masası modelleri, lokanta cafe tarzı mekanlarda kullanılarak, daha az maliyetler ile girişimci kişilere nefes aldıracak nitelikte masa modelleri olarak kullanılmaya devam edilmektedir. 200 tl den başlayan werzalit masa çeşitleri, ebatına ve kullanıldığı malzemeye göre fiyat artışı ya da azalışı göstermektedir. Ağaç renginde üretilen werzalit lokanta masası çeşitleri, son zamanlarda beyaz, truncu, kırmızı gibi farkı renklerde üretilmeye başlanmıştır. Bunca farklı renkler ile üretilmesinden dolayı bir çok mekana canlılık katabilecek nitelikte bir ürün kategorisi haline gelen werzalit lokanta yemek masası modelleri artık sadece lokanta cafe tarzı yerlerde kullanılmak ile sınırlı kalmayıp kullanım alanı bir hayli genişlemiştir.

werzalit-masa-modelleri-ve-fiyatları-2

WERZALİT MASA FİYATLARI NE KADAR ?


Artık evinizin balkonunda ya eda bahçesinde boş alanlarınızı değerlendirmek için sizde werzalit masaları tercih edebilirsiniz. Ferforje aksamlar ile de üretilen werzalit masaları bu kullanım alanlarının artmasında ferforje yani eskitme aksamın rolü bir hayli büyüktür. Genellikle dikdörtgen ebatların daha çok tercih sebebi olduğu werzalit masa çeşitlerinde, yuvarlak ve kare modellerin, ferforje aksam ile buluşmasından sonra daha çok tercih edilip gün yüzüne çıkmasını görülebilir bir değişim olmuştur.

WERZALİT MASA NEREDEN ALINIR ?


Bir çok canlı renkten tedarik edebileceğiniz yeni nesil werzalit masa takımları ile mekanınıza farklı bir görünüm katabilir, siz de bu ekonomik masa çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Mekanın masa sandalye ihtiyacını karşılamak için artık astronomik bütçeler ayırmanıza gerek yok. Yeni model werzalit masaların ahşap tablalarında birden çok renk sayesinde oluşan desenler ile mekanınızda farkı yaratmak sizin içinde artık olası bir durumdur. Mermer görünümlü ya da ahşap görünümlü bir çok werzalit tabla seçeneği sayesinde, otantik bir mekan elde etmek istiyorsanız sezonun werzalit masa setleri hakkında özlü bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...