VİZYON BEYAZ LAKE YEMEK MASASI << METAL YEMEK MASASI


01.12.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Vizyon masa, beyaz renkli lake tablalı bir yemek masası modelidir. Mutfak yada yemek odalarında kullanılmaya uygun olan vizyon masa sadeliği ve parıltısı ile etrafa ışık saçan, abartıları olmayan, keyif veren, metal aksamlı bir yemek masasıdır. Mutfağında ya da yemek odasında kendine ait bir vizyonu olmasını isteyen ev hanımlarının tercih ettiği vizyon masa bu sezonun en çok satan ürünleri arasına girmeyi başarmıştır.

Vizyon_Masa_1

Vizyon masa lake tablası sayesinde, mutfak ya da yemek odalarında lake yemek masası modasına ayak uydurmak isteyen ev hanımlarının bir seçimi olmuştur. Kolay temizlenebilen bir yemek masası olan vizyon masa, özel tablası sayesinde, herhangi bir alana taşırken ağırlığını size fazla hissettirmez. Paslanmaz metal aksamına uyum sağlayabilmek adına metal ayaklı sandalyeler ile takım haline dönüştürülen vizyon masa da, beyaz ve krem renkli sandalyelerin uyumu hemen dikkat çekmektedir. Standart bir mutfak yemek masası olan vizyon masanın ölçüleri, 80×140 ve yüksekliği 75 cm’ dir.

Vizyon_Masa_2

Mutfağında açık renklerin gizemine farklı bir ışık tutan vizyon yemek masası, ferah bir mutfak ortamı oluşturmak isteyen ev hanımlarının en çok tercih ettiği yemek masalarının arasına girmeye hak kazanmıştır. Çünkü vizyon yemek masasını gören ev hanımlarının telaşı hemen yüzüne vurmakla beraber, satın aldıktan sonra hiç şikayet etmedikleri dikkat çekmiştir. Bunun farkına varan vizyon masa imalatçıları, krem renkli sandalyeleri ile vizyon masaya daha farklı renkler katmış, beyaz ve krem renkler ile şık bir yemek masasına imza atmışlardır.

Vizyon_Masa

Vizyon masanın piyasa satış fiyatı sadece masa olarak 649 tl dir. 4 ve 6 kişilik olarak kullanılan vizyon masa ilave edilen sandalye çeşidi ve adetine göre takım fiyatı ayrıca belirlenmektedir. Yalnız genel olarak vizyon masanın 4 kişilik olarak kullanıldığını göz ardı edemeyiz. Sabit bir yemek masası olarak üretilen vizyon yemek masası, koyu gri renkli mutfaklar için çok güzel uyum sağlamakla beraber, yüksek camlı manzaralı yemek odaları için ap ayrı bir görüntü uyumu göstermektedir. Sizde vizyon masa ile iligli daha fazla bilgi almak istiyorsanız, +905447290775 numaralı müşteri temsilcimizi arayabilir yada Vizyon Masa linkinden sipariş verebilirsiniz.

vizyon_masa_beyaz-milano_sandalye_beyaz

6 yorum yazmislar to “VİZYON BEYAZ LAKE YEMEK MASASI”

  1. sümeyye says:

    sipariş versem kaç günde gelir ?

  2. mehmet vural says:

    bu masanın tablası lake mi ?

  3. Mürvet says:

    Sitede sadece masa fiyatı yazıyor. Masa ve sandalyeyi takım olarak fiyatını öğrenebilir miyim? (4 sandalye)

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...