VEREV MASA << METAL YEMEK MASASI


01.15.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Verev masa, metal aksama sahip elips şeklinde ahşap bir tabla ile otantik görüntü veren, metal aksamındaki görüntü ile sıra dışı bir yemek masası olduğunu ispatlayan bir modeldir. 4 kişilik olarak kullanılan Verev Masa, koyu renkli tablası ve açık renkli sandalye desenleri ile takım haline getirildiğinde, ayak aksamındaki sıra dışı tasarımı gibi alışılmadık bir görüntü ile görenleri etkilemeyi başarmış bir üründür. 

verev-masa

Sıradanlıktan ve rutin mutfak yemek masalarından sıkılanların çoğu zaman aradığı yemek masasının ilk özelliği daha önce hiç bir yerde kullanılmamış, görülmemiş olmasıdır. Sizde mutfağınız ya da yemek odanız için fark yaratmak isteyenlerdenseniz, Verev Masa ile bu farkı elde edebileceğinizi düşünüyoruz. Metal aksamındaki yana doğru eğimi verev masanın nasıl ayakta durabildiğini düşündürmeye yetiyor bile. Fakat ayak aksamının yer ile temas eden yüzeyindeki büyük elips şeklindeki basamağı masanın ayakta dengede kalmasını sağlamaktadır.

verev-masa

TSE Belgeli ve 2 yıl garantili olarak satışa sunulan Verev Masa, 80×120 cm ölçülerinde olup yerden yüksekliği 75 cm’dir. 732 TL piyasa satış fiyatına sahip olan Verev Masa, sıra dışı bir masa olmasının yanı sıra, ekonomik yönden uygun bir masa olma özelliğini de taşımaktadır. Metal aksamı ile çoğu mutfağın dekoruna bir ses getirebilecek tasarıma sahip olan Verev Masa, elips tablası sayesinde etrafına sunduğu otantik görüntü sayesinde, lüks bir cafe edasını hissedebileceksiniz. Yeni sezon metal mutfak masası modelleri ürün yelpazesi arasında çok fazla rastlayamayacağınzı bir yapıya sahip olan Verev Masa, özellikle yeni evlenen ev hanımları için çok iyi bir fırsattır.

verev-masa

Daha çok genç ailelere hitap eden yapısı ile dikkat çeken Verev Masa, bu yapıya küçük ve sıra dışı bir tasarıma sahip olmasına borçludur. Gayet hafif bir yemek masası olan Verev Masa,kurulumu ve taşınması oldukça basit olup küçük mutfaklar için daha çok tercih edilen bir yemek masası modelidir. Metal görüntü veren, parlaklık hissi uyandıran bir mutfak ya da yemek odanız var ise, yapısı,görüntüsü ve kullanım şekli ile Verev Masa sizin yemek yeme alanlarınız için çok iyi bir tercih olabilir. Sizde Verev Masanın kendiniz için iyi bir seçim olduğunu düşünüyorsanız +905447290775 numaralı müşteri temsilcimizi arayabilir ya da Verev Masa linkinden online sipariş isteğinde bulunabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...