Tarzınızı Yansıtacak Yemek Masası Modelleri << YEMEK MASASI


01.27.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yemek masasında tarz arayanlardan mısınız? Bir yemek masası sizin için sadece yemeklerde kullanılan masadan daha fazlasını mı ifade ediyor? Yemek yerken yemekten aldığınız lezzette dış etkenler çok mu önemli. O halde bu sezonki yemek masalarında tarzını yansıtacak yemek masası modellerine doğru kısa bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. 

x_kose_bank_takimi

Sizin tarzınız ile örtüşecek bir yemek masası mutlaka mutfak yemek odanızın dekorasyonu ile de uyumlu olmalıdır. Mutfağınızın dekorasyonuna uygun olabilecek yemek masası modeli, mutfağınız da ağırlıklı olarak ahşap mı, metal mi, cam mı kullanılmış bunların tespit ederek anlaşılır. Ahşap ağırlık bir mutfak dekorasyonuna metal bir yemek masası elbette yakışır fakat uyum sağlayabilmek adına ahşap ağırlıklı bir yemek masası tercih edilmesi pozitif bir puan getirir.

elit_acilir_ahsap_masa_siyah_beyaz

Yeni sezon yemek masası modellerinde, tarzı belirleyen birbirinde ince düşünülmüş ayrıntılar mevcuttur. Mesela masanın tablasının ekseninde entegre edilen parlak bir sac bile o masaya farklı bir hava aynı zamanda tarz getirmektedir. Bu sezon ki yemek masalarında tarzı daha çok ayak aksamlarında hissedeceğinizi söylemek en doğrusu olabilir. Birbirinde farklı ayak aksamları ile baş döndürücü tasarımlara imza atan yemek masası imalatçıları, bu sezon görücüye çıkarttığı ürünleri ile ev hanımlarının bakışlarını üzerlerinde toplamayı çok rahatlıkla başarıyor. Her sezon köklü bir değişim yaşayan yemek masası modası, bu sezon ki tarz modelleri ile sadece kendi başına tarz olmayı bırakıp mutfağınıza baştan sona bir başka tarz getirmek için üretilmişler denilebilir.

Cam yemek masalarındaki şeffaf tamperli camların artık revaçta kaldığı bu sezon da, renkli, desenli ve hatta mermer desenli cam yemek masalarında ki tarzı çoğu yemek masasında yakalayamayabilirsiniz. Ahşap yemek masalarının genelinde görünen tarz, ergonomik olmalarıdır. Açılır kapanır ahşap yemek masası modellerinde birbirinden çekici ayrıntılar sayesinde mutfağınıza farklı bir zevk anlayışı ve lezzet getirebilirsiniz. Köşeli yemek masalarının tarzı sadece bank ve flatlar ile sınırlı değil. Küçük pufların da dahil olduğu mutfak köşe takımlarında yaşayacağınız birbirinden çeşitli tarzlar mevcut. İşte benim tarzım diyeceğiniz modern yemek masası modelleri ile sezona siz de giriş yapmak istiyorsanız, kendi tarzınıza dikkat ederken mutfağınız ya da yemek odanızın tarzına da dikkat etmelisiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...