Tabure Modelleri İle Şirin Mekanlar Yaratabilirsiniz << MOBİLYA AKSESUAR


02.16.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Tabure Modelleri, mekanlara daha şirin alanlar yaratmak ve aynı zaman da küçük mekanlarda alan kazanmak için sandalye niyetine kullanılabilecek en doğru seçimlerden birisidir aynı zamanda tek seçim kaynağıda denilebilir. Ofisinizde ve evinizin küçük odalarında ve hatta çalışma odalarında taburelerin önemi kaçınılmaz bir durumdur. Bu önemin üzerinde duran dekorasyon yapımcıları yeni sezonda birbirinden şık ve enterasan tabure modelleri geliştirmişler.

tabure-modelleri-8
Bir mekana gittiğiniz de tabure modellerini gördüğünüz de içinizde hayranlık veren görüntüler hissedebilirsiniz. Bu hayranlığı sergileyen mekanlar yaratmak sadece tabure modelleri ile olmasada, tabure modelleri böyle mekanlar için sadece bir araç olarak kullanılıyor. Fakat seçtiğiniz tabure modeli yeni nesil tabure modellerinde göreceğiniz gibi fonksiyonellik ve cıvıl cıvıl renkler ilave edilince tabure modelleri bir araç olmaktan çıkıyor adeta mekanınıza makyaj yapabileceğiniz bir seçenek olmaya başlıyor.

tabure-modelleri-7
Tabure modelleri sadece bu amaç için kullanılmıyor tabiyki de. Eve geldiğiniz de ayaklarınızı uzatıp dinlenebileceğiniz, ayakkabılarınızı giyerken size yardımcı olabilecek, ofisiniz de ki çalışma koşullarını daha da rahatlatacak … gibi bir çok alanda da tercih edilebiliyor. Bütün bu amaçlar için kullanılan tabure modelleri yeni sezonda ki büyüleyici modelleri ile sadece amaç olarak değil aynı zamanda mekanlara şirin enstanteneler büründürmeye de birebir yarıyor diyebiliriz.


Nerde o eski ahşap tabureler gibi düşünceleriniz yok ise yeni sezonda sizin de etkileneceğiniz bir çok tabure modeli var. Bunlardan bazıları istenildiği yere kolaklıkla çekilip ayarlanabilen, kolayca katlanıp uygun yerlere kaldırılabilen modellerdir. Yeni model taburelerin genel olarak amacı ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığı kazandırmaktır. Kendi etrafında 360 derece dönebilen ve yükseklik ayarı yapılabilen tabure modellerini bulmak artık mümkün. Bir bilgisayar sandalyesinden aldığınız fonksiyonelliği bile artık tabure modellerinden de alabileceksiniz. Tabiyki sadece bir sandalyenin bütün olanaklarını bir tabure sağlayamaz, örneğin sırtınızı yaslamak gibi.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...