Son Zamanların Masa Tasarımları << Genel


02.25.2016 · Kategoriler Genel

Şimdi size sunacağımız masalar görünüm olarak alışılmamış ve farklı bir görünüme sahipler. Ahşap masa modelleri ile birlikte cam masa modelleri de kullanımı kolay ve görünüm olarak şık  bir yapıda üretilmiştir.Bu masaların tasarımları kimin aklına gelmiş bilinmiyor fakat, bakıldığında insanı eğlendiren bir görüntü ve bunun yanında çok şık olması, onu rakipleri karşısında satın almaya yetecek ve müşterisinin albenisini sahip olacak potansiyeldedir.

son-zamanlarin-masa-tasarimlari-6
Belki ilk bakıldığında karışık bir yapıya bürünmüş olarak görünebilir ama,gerçektende çok güzel tasarımlardır. Ahşap modelleriyle de kullanılan mekanlarda fark yaratacak olduğu kesin.

son-zamanlarin-masa-tasarimlari-2

Masa tasarımları her sezon geniş ve köklü bir şekilde görünümlerini yenilerler. Bu yenilikler mobilya fuarları kapsamında geniş kitlelere, televizyon reklamları aracılığı ile sunulur. Müthiş bir şölen eşliğinde sunulan bu eşsiz koleksiyonlar, mobilyanın önemini insanlara bir kez daha gösterir. Son zamanların ilgi gören ve büyük bir kullanım payına sahip olan masa tasarımlarında, daha çok kullanıcıya verdiği rahatlık ve konfor ön planda olmaktadır.

Ahşap masa tasarımlarında genellikle ergonomisi olan modelleri daha çok beğendiklerini gören imalatçılar, mutfak ve yemek odalarında beyaz ve krem renklerinin daha çok tercih edilmesinden dolayı yeni sezonda bu renklere daha çok ağırlık vermiş oldukları görülüyor. Cam masa tasarımlarında ise oval hatların belirginliği ve tamplerli camlarda ki süslü işlemeler çoğu kitlede ilgi görmektedir. Son zamanların masa tasarımları sizinde ilginizi çekiyorsa, bu sezon ki üretilen modelleri daha yakından görmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...