Sert Ahşap Yemek Sandalyesi Modelleri << SANDALYE MODELLERİ


02.18.2016 · Kategoriler SANDALYE MODELLERİ

Ahşap masa ve sandalye modelleri sert bir ahşap ile birleşirse ortaya Lüks ve dekoratif bir tasarım ortaya çıkar. Neden mi? Resimleri gördüğünüzde sert bir ahşabın mobilyalarda ki yüzünü daha net vakıf olabileceksiniz. Sert Ahşap yapısı ile üretilen bu masa sandalye takımları hemen hemen her mekanda rahatlık ile kullanılabilir. Özellikle açık renkli mekanlarda kullanıldığı takdirde ortaya mükemmel ve heyecan verici görüntüler çıkacaktır.

sert-ahsap-yemek-sandalyesi-modeli-1

Sert ahşabın tonlarına bakıldığında lüks yaşamın dekoratif alanlara ne kadar girdiğini görebiliyoruz sanıyorum. Lüks bir sandalye takımı istiyorsanız sert tahtalarla üretilen bu sandalye takımı tam size göre olsa gerek. Fiyat olarak normal sandalye modelleri ile arasında aşina bir yakınlık vardır.

sert-ahsap-yemek-sandalyesi-modeli-3

Katı ahşap masalar sadece katı bir tahta cinsinden yapılmakla kalmıyor aynı zamanda mekana daha estetik bir hava katmak deyim yerinde ise ben farklı bir masayım der gibi, bütününden ayrılabiliyor. Beyaz aliminyum ayakları ile beyazın zerafetine bürünmüş bu ahşap masa modeli, yeni nesil dekorasyonun, incelikleri ile donatılmış bir masa modelidir.

Sert ahşaptan masa ve sandalye takımları daha çok lüks yerlerde görmeye alışmış bir toplumuz. Fakat yeni sezonda bu alışılmış durum kendini kaybedecek bu modelleri evlerinize taşıyabileceksiniz. Bu ahşap modellerin bir başka özelliği de tamami ile etrafına sade bir hava sacması ile kalmıyor, tamami ile sağlık br ortam sunuyor, temizlemesi de oldukça kolay görünüyor.

2 yorum yazmislar to “Sert Ahşap Yemek Sandalyesi Modelleri”

  1. Johnk914 says:

    The finest sites and blogs and forums centered on literature and learning? edkaefcddaad

  2. Smithe926 says:

    I am really enjoying the themedesign of your blog. Do you ever run into any browser compatibility problems? A handful of my blog readers have complained about my website not operating correctly in Explorer but looks great in Chrome. Do you have any advice to help fix this issue? gdagadaekcfefdcb

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...