RELAX AHŞAP MASA << AHŞAP YEMEK MASASI


01.15.2016 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Relax ahşap masa, metal aksama sahip ahşap tablalı bir yemek masası modelidir. Relax ahşap masa yeni çıkan yemek masası modelleri arasında en çok ilgi gören bir modeldir. Relax yani rahat mutfakları seven, yemek yerken rahat olmak isteyen ev hanımları için albenisi yüksek olan bir üründür. Ahşap lake tablası ile görenlerin gözlerini kamaştıran Relax Ahşap Masa ile mutfağınızın dekorunu baştan sona yenileyebilirsiniz. 

relaX_ahsap_masa_takimi_krem

Relax masa paslanmaz metal aksamı sayesinde uzun kullanım süresi vaat etmekle birlike 2 yıl garantili ve TSE belgeli bir yemek masası olmanın güvenini sizlere hissettirmektedir. Mutfağınız ya da yemek odanızda rutin sofralar artık sizin için sıkıcı bir durum oluyorsa, Relax Ahşap Yemek Masası modeli ile bütün bu problemlerinizi giderebilirsiniz. Beyaz lake tablası ile, kolay temizlenmesinin yanı sıra, otantik bir görünüme sahip olan Relax Ahşap Masa ile, artık size keyif veren akşam yemeklerine merhaba diyeceksiniz.

Relax_ahsap_masa_takimi_beyaz

Açık renkli bir yemek masası olduğu için sandalye seçiminde çiçek desenli ve açık renkli sandalyeler ile tamamen uyum sağlayan relax ahşap yemek masası, modern çağın mutfak dekorasyonu ile ilgili bütün ayrıntılarını tasarımında bulundurmaktadır.  Eğer mutfağınızın zemini de beyaz mermerler ile döşenmiş ise relax ahşap masa belkide tam sizin mutfağınız için dizayn edilmiş olabilir. Çünkü relax masayı satın alan ev hanımlarının ortak buluştuğu nokta açık ve parlak zeminli mutfak ya da yemek odalarına sahip olmalarıdır. 80×132 ebatlarında olan Relax ahşap yemek masası, standart mutfak yemek masası olarak üretildiği için 75 cm yüksekliğinde gayet rahat bir yemek masası modelidir.

Relax ahşap yemek masasının piyasa satış fiyatı 625 TL olmakla beraber 4 yada 6 kişilik olarak kullanıldığı için ilave edilen sandalye adedine göre takım fiyatı belirlenmektedir. Mutfağınıza yeni nesilin modernlik anlayışına binayen muthiş bir görüntü katacak olan relax ahşap masa, aynı zamanda size konforu da vaat etmektedir. Relax ahşap lake yemek masasının dışarıya yansıttığı parıltıdan sizde etkilendiyseniz, bu yemek masası benim mutfağım için yaratılmış diyenlerdenseniz +905447290775 numaralı müşteri destek hattından bilgi alabilir ya da Relax Ahşap Masa linkinden sipariş verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...