Rattan Mobilyalar İle Trendi Yakalayın << Genel


03.05.2016 · Kategoriler Genel

Rattan mobilya grupları, hasırlı düzeni seven kitleler için birbirinden şık tasarımlar dahilinde, mobilya sektörünün bir kıyısından kendine yer ayırmaya devam ediyor. Rattan oturma gruplarında koltuk modelleri, sandalye modelleri, köşe koltuk modelleri puflar ve banklar bir çok tasarım dahilinde üretilmeye devam ediyor. Müthiş bir kreasyona sahip olan rattan grupların ayrıntıları ile ilgili kısa bir yolculuk yapmak size iyi fikirler verebilir.

rattan-mobilya-modelleri-2016-7

Ortası sehpalı bir köşe oturma grubunun rattan tasarımını hiç düşündünüz mü, Kendine özgü oval hatları ile otantik bir görüntü veren bu tip modeller, daha çok bahçe gibi yerlerde kullanılmayı yeğlenmektedir.

rattan-mobilya-modelleri-2016-1

Krem renkli yasık ve örtü seçenekleri ile dalgalı bir renk edası veren rattan koltuklu oturma grupları ile daha ferah oturma salonlarına imzanızı atabilirsiniz. Gayet hafif olan rattan oturma gruplarının en büyük özelliği bir yerden bir yere kolay taşınıyor olabilmesidir. Rattan tekli koltuk seçenekleri 2016 ürün yelpazesinde bir çok renk seçeneğini bulabileceksiniz. Asıl rengi krem olan bu tip modellerin fiyat etiketleri de oldukça uygun.

rattan-mobilya-modelleri-2016-2

Tasarım bakımından rattan mobilyaların müthiş bir trend yakalaması hiç sürpriz olmuyor bazıları için. Çünkü kolay bir tasarım alabilen bu mobilya çeşitleri, sanatsal görüntüler yakalamak isteyen kitleler için çok fazla şey iddia ediyor.

Bir sahil kıyısında tatil yaparken rattan bir şezlong size çok iyi keyif verebilir. Bu bakımdan tatil yöreleri için dizayn edilen rattan şezlonglar artık turizmin bir bölümünde adından çok fazla söz ettirecekler gibi görünüyor. Bir başka trend yakalamak isteyenlerin seçimi olarak görülen rattan mobilyalar için, cafe vb projelerin yazlık kısımları için, bir çok alternatifi bünyesinde barındırıyor. Sezon boyunca rattan mobilya satan firmaların ilginç kampanyaları sizleri bekliyor olacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...