Rattan Masa Modelleri << Genel


02.29.2016 · Kategoriler Genel

Rattan masa modelleri, bahar aylarının yaklaşması ile balkon ve bahçelerde kullanılmaya başlayan, hasır görünümlü ve hafif olan masa çeşitleri olarak bilinir. Rattan hasırlı masaların yeni sezon ki tasarımlarında birbirinden heyecan verici ayrıntılar var. Sıradan bir rattan masa sizin için artık bir şey ifade etmiyorsa, 2016 rattan masa kreasyonundan kendi payınıza düşen bir çeşidi rahatlıkla bulabilirsiniz.

rattan-masa-modelleri-7

Ratta masa trendleri çok eskiye dayansa da, rattan masa kullanımı son zamanlarda epeyce yaygınlaşmıştır. Sadece cafe vb yerlerde gördüğümüz rattan masa modelleri artık çoğu evin balkonunda ve bahçesinde daha sık görülmekte, geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Rahat ve hafif masalar olan rattan masa modelleri, yeni çıkan ürün yelpazesinde bir çok renk seçeneğini görebilirsiniz. Koyu ve krem renklerin daha çok rağbet gördüğü rattan masa çeşitlerinde sezon boyunca ilginizi çekecek kampanya grupları ile karşılaşmanız sizin için bir sürpriz olmasın.

rattan-masa-modelleri-6

300 tl den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan rattan masa çeşitleri, kare, dikdörtgen ve yuvarlak ebatlar ile üretilmektedir. Balkonlar için kare ve yuvarlak modellerin daha çok tercih edildiği rattan masalarda, bahçe için tercih edilen ebat ise dikdörtgendir. 70×120, 80×140, 80×80, 90 çap gibi bir çok farklı ölçüde temin edebileceğiniz yeni model rattan masa ürün kreasyonunda kendi zevkiniz ile örtüşen bir çok model ile karşılaşacaksınız. Plastik bir malzeme olmasından dolayı hafif bir ağırlığa sahip olan rattan masaların taşınması oldukça kolay ve rahattır. Evinizin bir bölümünden diğer bölümüne kolayca taşıyabileceğiniz rattan masa ve sandalye ürünleri genellikle 2 yıl garantili ve TSE Belgeli olarak üretilmektedir.

Camlı ve düz tabla seçenekleri ile oldukça otantik tasarımlara sahip olan rattan masa çeşitleri bir çok evin balkon ve bahçe dekorasyonuna farklı bir çizgi getirmek anlayışı ile özenle tasarlanarak satışa sunulmaktadırlar. Hafif ve kullanışlı bir masa takımı arayanların tercihi olan rattan masa sandalye takımları, sadece balkon ve bahçe ile kullanılmakta sınırlı kalmayıp, mutfak ve yemek odalarında ki yerlerini de alacakları düşünülmektedir. Yeni sezon rattan masa sandalye takımları, her biri özenle dizayn edilmiş tasarımları ile sizleri bekliyor olacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...