PLASTİK MASA MODELLERİ << Genel


01.25.2016 · Kategoriler Genel

Plastik Masa, hayatımızın hemen hemen her alanında karşımıza çıkan çoğu zamanda ihtiyaç haline gelen masa çeşitleridir. Zevke göre plastik ve metal aksam olarak iki farklı ayak uygulanan Plastik Masa Modelleri, son zamanların dekorasyon anlayışı ile mutfak ve yemek odalarımıza kadar taşındılar. Genellikle evimizin ücra köşelerinde bekleyen, arada sırada mangaldan mangala, bahardan bahara rastlaştığımız plastik masalardan bahsetmiyoruz.

Plastik_masa_ana_okullari_icin

Çağımızın dekorasyon anlayışına hitap eden, ayrıntılarında bir çok şeyi ancak anlayabilenler için taşıyan plastik masa modellerinden bahsediyoruz. Hiç aklımız da yokken hatta planımız da ahşap ya da metal yemek masası satın almak geçiyorken, plastik bir masa ile evinizin yorgun akşam yemeklerinde buluşabilirsiniz. Tabii ki sadece yemek masası kategorisine binayen üretiliyor değiller. Balkon ve bahçe gibi alanlarda kullanılmak için üretilen, birbirinden güzel ve ilgi çekici renkleri kartelasına toplayıp gelen yeni sezon plastik masa çeşitlerini de göz önünde tutmak gerek ki zaten konu ile ilgisi olan herkes plastik masaların nasıl üretildiğini hangi ilimiz de fabrikasının olduğunu ne kadar yoğun bir iş zinciri olduğunu bilirler. Ama biz gene de söyleyelim plastik masa sandalye üreten fabrika öyle zannettiğiniz kadar yok ülkemizde. Çünkü maliyetler ve bunun yanı sıra fabrika kurulum maliyetleri bir hayli yüksek.

Plastik_masa_takimi

Çoğu tedarikçinin plastik masaları uzak doğu ülkelerinden getirdiği doğrudur. Sıra dışı, otantik, ergonomik bir yapıda plastik masa gördüğünüz zaman hemen etiketine bakın made in china ya da made in thiland yazısını görebilirsiniz. Sırada plastik masalar konusunda türk malı etiketini görmeniz mümkün ki onlar zaten türkiyede üretilebiliyor. Plastik masaları seçmemizin nedeni altında bir çok sebep yatıyor olabilir. Bunlardan başlıcaları, kolay taşınabilmesi, ebatları ile koyacağımız yerin ölçüleri tas tamam olabilmesi, renk seçeneklerinin daha iyi olması gibi gibi gibi. Fakat plastik masaları sadece ev hanımları mı tercih ediyor dersiniz? Tabii ki hayır. Bir kafe açma projeniz ya da lokanta açma girişiminiz var ise, plastik masa sandalye seçenekleri ile oldukça ekonomik sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi bir çok ebatta üretilen plastik masa modelleri, 70 ila 200 tl arasında fiyat etiketleri ile satışa sunuluyor. Siz de plastik masalar konusunda ilgi duyuyorsanız, ekonomiyi seven birisi iseniz bu ilginiz sizi mutlu edebilir. Her defasında büyük maliyetler ile yemek masanızı değiştirmek yerine, uygun fiyatlar ile bir yemek masası fiyatına ayda bir plastik masanızı değiştirerek, sakinlerinize sürprizler yapabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...