PESTANKERANİ YEMEK MASALARINDAN SIKILDINIZ MI? << YEMEK MASASI


12.16.2015 · Kategoriler YEMEK MASASI

Pestenkerani nedir diye başlamak gerekiyor bence bu konuya. Pestenkerani günümüz türkçesinde pek kullanılmayan çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir kelimedir. Anlamına gelince Pestenkerani  saçma demektir. Çoğumuz tarafından kullanılmayan bu kelimeyle özdeşleşen saçma yani bir işe yaramayan yemek masaları hemen hemen çoğumuzun evinde ücra köşelerde bulunmaktadır. Fazla kullanılmazlar, hatta misafir geldiğinde yemek masasına oturma zamanı gelince pek bir sıkıcılık kaplar içimizi. Çünkü saçma işe yaramayan despot bir yemek masamız vardır.

modern_yemek_masasi_ayaklarin_onemi

Siz de çağımızın getirdiği modernizime ayak uydurabilecek modern bir yemek masasına sahip olmak istersiniz. Bunu kim istemez? Saçma oldu ama gerçekten de sıkıcı saçma sapan bir yemek masasında yemek yemek, yemeğin zevkini bile bozabiliyor. 2015 in son günlerine yaklaştığımız bu son zamanlarda yeni sezonun açılacağının habercisini size biz vermiş olalım. Emin olun ki birbirinden modern, insanın içini ferahlatan tasarımları yeni sezon yemek masası modellerinde bulabileceksiniz. Modernizimin getirdiği anlayışlar bazen kullanım zorluğu getirse de bu sezon ki yemek masalarında bu zorluktan eser bulamayacak, birbirinden farklı kullanım şekilleri ile mutfağınız da ki yemek masanızı seveceksiniz. Mutfağınızdaki yemek masasını sevmeniz demek, yemeği sevmeniz demek bu da aynı zamanda huzur ve mutluluk bir de lezzet demektir. Son zamanların modern yemek masalarında birbirinden çılgın renkleri görecek, içinizi kaplayan bu renk çılgınlığı ile mutfağınıza belkide renkli bir yemek masası satın almak isteyeceksiniz. Her ne kadar sıkıcı bir yemek masasında yemek yemek zevk vermiyor sa bir o kadar da pahalı bir yemek masasında yemek yemek bazı ailelere zevk vermez. Bu bakımdan yeni sezonda hem ucuz hem modern hem de fonksiyonel bir yemek masası bulmanız içten bile değil.

Yeni sezondaki yemek masalarından bahsi geçen konumuzun sonuna gelirken, unutmayın ki ucuz etin yahnisi yavan olur derler ya, bu ucuzluk faciasının dalaveresine gelmeyin derim. Çünkü bir çok yemek masası üreticisi kullanıcısını fiyat yönünde mutlu ederken kalite yönünde hayal kırıklıklarına uğratabiliyor. Sizi sıkan bir yemek masasından kurtulayım derken, modernleşmenin altında kalitesizliğin getirdiği hayal kırıklıklarından uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...