Orta Sehpa Modelleri << MOBİLYA AKSESUAR


01.29.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Orta sehpa modelleri, adı üzerinde salonumuzun ya da misafir odamızın orta kısmında duran, üzerine bir şey koymaya yarayan sehpalar olarak bilinir. Çoğumuzun evinde bir söz sahibi olmaya başlayan orta sehpa modelleri, her ne kadar çok fazla kullanılmasa da yeni evlenenlerin evini düzerken tercih ettiği bir üründür. Orta sehpa modelleri yeni sezona birbirinde cazip fiyatları ve ile en iddialı tasarımları ile giriş yapmıştır. 

petek_orta_sehpa-600x600

Bir çok sehpa modelini geride bırakıp bütün ilgileri üzerinde toplayan orta sehpa modelleri ahşap, cam ve metal seçenekleri ile  çoğumuzun ihtiyacını karşılayacak türden modelleri ürün yelpazesinde bulundurmaktadır. Ahşap orta sehpaların çekmeceler ile donatılıp sadece üzerine değil çekmecesine de eşyalarımızı koyabileceğimiz için daha fazla kolaylık sağlamaktadır. Ahşap orta sehpaların lükens ayak aksamları ve cilalı seçenekleri çoğumuzun ilgi odağı haline gelmiştir. Fakat cam orta sehpaların ergonomisine kapılmamak elde değil.  mm lik tamperli cam tablaları ile sezonun en çok ilgi gören ürünlerinden birisi haline gelen cam orta sehpa modelleri fiyatları ile de diğer orta sehpa çeşitlerine göre daha dinamik bir yapıdadır. Metal aksamlı orta sehpaların çok fazla tutulmadığını bilsek te, metal ve lake tablalı orta sehpalar için birbirinde ilgi çekici ayrıntıları yakalamak sizin işiniz olsun.

bubble_ana_kare-600x600

Her evin misafir odasında bir yeri olacak olan yeni sezon orta sehpa modelleri, kalitesine ve fonksiyonuna hatta tasarımına göre fiyat biçilmektedir. Bir orta sehpaya bu kadar para verilir mi dedirtecek cinsten sehpaları da, bu kadar ucuz orta sehpa olur mu dedirtecek sehpaları da bu sezon ki standlarda çok fazla rastlayacaksınız. Hemen hemen her bütçe ile özdeşleşen fiyat etiketleri ile kıyasıya yarış içinde olacak olan orta sehpalar için evinizin dekorasyonuna uyum sağlayabilecek bir ürün bulmanız çok önemlidir. Küçük ya da büyük bir çok ebatta üretilen orta sehpalar, aslında küçük modellerin tercih edilmesinin altında tasarımlarının daha ince ayrıntılardan geçiyor olmasıdır.

50 tl ile 1500-2000 tl arasında fiyatlar ile satışa sunulan yeni model orta sehpa çeşitleri hayalinizdeki kullanım şekilleri ile bu sezon ki mobilya standlarında sizleri bekliyor. Canlı renkleri de rutin renkleri de bulabileceğiniz orta sehpa ürün koleksiyonunda sizin renginiz hangisi bilmiyoruz ama, bu sezonun renkleri kahverengi, krem, beyaz, mor olacak gibi görünüyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...