Mutfak Modelleri İçin Şık Dekoratif Fikirler << Genel


02.18.2016 · Kategoriler Genel

Mutfak modelleri, birbirinden farklı tasarımlar ile her zaman karşımıza çıkıyorlar. BirKoçtaş,Carefour… gibi büyük mağazalara giderseniz iç mimar standlarında gördüğünüzmutfak modelleri hemen gözünüzü alır. Her sezon bir degişime uğrayan mutfak modelleri, yeni sezonda da farklı bir bakış açısı yakalamış. Dekoratifin ve rahatlığın çizgisi güdüldüğü yepyeni mutfak tasarımlarına bayılabilirsiniz.

mutfak-modelleri-8

Sade bir mutfak çizgisi yakalanan bu modelde, kullanım rahatlığı lüks ve aşırı olmak üzere rahat denilebilir. Beyaz renklerin baskın olduğu mutfak modellerinde bu tasarım tercih edilirse ortaya ferah bir hava hakim olabilir. Beyaza oranla aşina tonların kullanıldığı bu model de, mekanın havasına dinamiklik katacak aksesuarları da unutulmamış. Kolay ve ferah bir mutfak arıyorsanız bu model tam size göre.

mutfak-modelleri-7

Küçük evler, mesala studio daireler için de mutfak modellerinin önemi de büyüktür. Küçük bir evin kargaşası da bol olacağı için mutfaktaki trafiği minimuma indirecek bir mutfak modeli seçmelisiniz. Çünki mutfakta ki atmosfer bütün evin havasına müdehale eder an geldiğinde.Depolama alanlarının ve dolaplarının küçük mutfaklara göre tasarlandığı,daha compact olan bu model minik evler için ideal diyebiliriz.

mutfak-modelleri-4

Tamami ile lüks,ankastre ürünlerinize göre tasarlanmış bu mutfak modeli, rahatlığın ve konforun izleyicisi denilebilir. Bütün mutfak işlerinizi kolaylıkla ve bir çırpıda bu tip birmutfak modelinde halledebilirsiniz. Daha çok aliminyum ve metalin uyumu ile oluşturulan bu mutfak modeli renk tonu olarak ele alındığında bir çok mekana uyum sağlayabilecek gibi görünüyor.

Mutfağınız da pratik olmayı hedefliyorsanız yada bir başka deyim ile, mutfakta geçirilen zamanın minimuma inmesi gereken ailelerdenseniz bu mutfak tam da sizler için üretilmiş diyebiliriz. Renkli tonları da barındıran bu model ile tamami ile pratik bir mutfak baz alınmış. Tambur ve tezgahının birbiri ile uyumu ortaya minik te olsa şık bir mutfak modeli çıkartmış. Yorum ve önerilerde bulunabilirsiniz….

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...