Mutfak Masası Trendleri 2016 << YEMEK MASASI


02.24.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Mutfaklar için masa artık vazgeçilmez boyutlara gelmiştir. Çünkü mutfakta yemek yapmak ve yapılan yemeğin mutfak ta yenmesi hem ev işlerini kolaylaştırıyor hemde zamandan kazandırıyor. Ve her aile bu yönetimi kullanıyor denilebilir. Bu yüzden mutfak masalarının önemi ve vazgeçilmezliği tartışılmaz oluyor.

mutfak-masasi-trendleri-2016-6

Mutfağınızın dekorasyonubüyüklüğürenkleri mutfak masası seçiminde büyük önem taşır. Küçük bir mutfak ta kocaman bir mutfak masasının verdiği kötü bir senaryoyu, mutfağın rengine ve dekorasyonuna uymayan bir mutfak masasının verdiği görüntüyü düşünürsek bu seçimleri doğru yapmamız gerektiği kanaatine varırız.

mutfak-masasi-trendleri-2016-2

Mutfak masasının mutfağın neresine konumlandırılacağı da önemli bir faktör. Hazırlanan yemeğin mutfaktaki masa da yenildiğini düşünürsek, bu hem yemek hazırlamanın zorlayıcı sebepleri arasında bulunmaması, hemde rahat bir ortam sunması anlamına gelmiyor mu? Bu yüzdendir ki mutfak masası seçilirken daha çok yuvarlak mutfak masaları seçiliyor. Bunun nedeni az yer kaplaması ve üzerinde rahat yemek yenilebiliyor olması.

mutfak-masasi-trendleri-2016-4

Mutfak masaları artık dekorasyon firmaları için aynı zamanda masadan başka ihtiyaçlara karşılık verebilecek şekilde üretiliyor. Son dönemler de yeni sezon mutfak masalarına bakıldığında, raf ve vitrin gibi donanımlara sahip, kolaylık sağlayan mutfak masası modelleri tasarlanmış.

Şimdi bu bilgileri aktardıktan sonra sizlere,yeni sezon mutfak masalarından bir kaç kare sunalım.

Bu gördüklerimizden sonra, dekorasyon firmalarının birbirinden şık mutfak masaları ürettiğini görüyoruz. Sizde mutfağınızın vazgeçilmezi olan bir mutfak masası satın almayı düşünüyorsanız, yukarıda belirttiğimiz faktörleri göz önünde bulundurarak, birbirinden güzel mutfak masası modellerinin arasından size en cazip gelecek seçimi yapabilirsiniz.

Bir tane yorum var to “Mutfak Masası Trendleri 2016”

  1. asiye says:

    güzel modeller paylaşım için tşkkr