Mutfak Köşe Takımlarının Yep Yeni Tasarımları << KÖŞE TAKIMI


05.17.2016 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

Mutfak köşe takımları, geniş mutfaklara sahip olanların mutfağının köşe kısımlarını daha iyi değerlendirebilmeleri adına çözüm ortağı oldukları mutfak yemek masaları olarak bilinir. Her ne kadar kullanışlı modeller olsa da tasarım bakımından her önümüze gelen mutfak köşe takımını kullanmak istemeyiz. Tasarım bakımından oldukça zengin ve bir çok kitlede hayranlık uyandıran mutfak köşe takımlarının yepyeni tasarımları ile halen tanışmadıysanız, bu makalemiz tam size göre.

mutfak-kose-takimlarinin-yepyeni-tasarimlari-8

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte, mutfağının dekorasyonunu tazelemek isteyenler için dizayn edilmiş birbirinden şık ve ferah mutfak köşe takımı tasarımları, mobilya mağazalarının vitrinlerinde boy göstermeye başlamış bulunmaktadır. Açık ve canlı renklerden oluşan, görenleri kendine hayran bırakan, kullanım tarzları ile bir çok ev hanımının ya da yeni evlenecek olan kişilerin hayallerini süsleyen, yeni model mutfak köşe takımlarının müthiş tasarımları sizleri de büyüleyecektir.

mutfak-kose-takimlarinin-yepyeni-tasarimlari-2

Ahşap, cam, ve metal seçenekleri ile üretilen yeni model jenerik mutfak köşe takımları, beyaz ve krem renkleri ile bir çok mutfağın dekorasyonuna ayak uydurabilecek dizaynları ile üretilmektedir. Usta işi olarak nitelendirebileceğimiz, görüntüsünde kalitenin saklı olduğu köşeli mutfak masaları, kalabalık sofraların bütün ihtiyaçlarını gidermekle birlikte, rahat bir sofra arayışında bulunanlar için birebir çözüm haline gelecektir. Büyük ve geniş mutfaklarda daha çok tercih edilen mutfak köşe takımları, yeni model tasarımları ile birlikte bu alışkanlığı son bulduracak gibi görünüyor. Artık daha küçük mutfaklar içinde bir çok mutfak köşe takımı modelini mobilya vitrinlerinde daha sık rastlayabileceksiniz.

Genellikle metal aksamlı mutfak köşe takımlarının tercih sebebi olduğu aşikardır. Çünkü daha sağlam bir yapıda olabilen bu modeller, hem ergonomi hem de tasarım bakımından her zaman bir adım önde olmuştur. Fakat 2016 sezonu için genel bir değerlendirme yapmak gerekirse, ahşap mutfak köşe takımlarının yeni yüzlerindeki birbirinden çarpıcı ayrıntılar, hayalini kurduğunuz mutfak dekorasyonuna bir adım daha yaklaşmak için sizi etkileyecektir. Cam tabladan oluşan ahşap ve metal aksamlı mutfak masaları, daha ferah ve geniş mutfak özlemi duyanlar için çok ince tasarımlara sahip olduklarını görmemek elde değil. 1000 tlden başlayan fiyatlar ile satışa sunulan 2016 mutfak köşe takımları, birbirinden cazip kampanya grupları ve sürpriz hediyeleri ile birlikte mobilya mağazalarında sizleri bekliyor olacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...