MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI << KÖŞE TAKIMI


12.28.2015 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

Mutfak Köşe Takımları, standar mutfak yemek masası arayışının dışına çıkarak hem daha ucuz hem daha büyük yemek masasına sahip olmak isteyenler için üretilen ürün gruplarıdır. Mtufak Köşe Takımları elbette sıradan bir mutfak yemek masası fiyatına nazaran daha yüksek fiyatlar ile satılıyor olsa da, mutfak köşe takımı satın alanların her zaman daha karlı bir alışveriş yaptığı gerçeğini yok sayamaz. Mutfak köşe takımı modelleri her sezon yenilenen tasarımları ile size ergonomik bir ürün sunmaktadırlar.

mutfak_kose_takimi_canli_renkler

Mutfak Köşe Takımları, ahşap ve metal aksamlara sahip olarak üretilmeye devam ediyor. Metal mutfak köşe takımları revaçta olsa da ahşap mutfak köşe takımlarına bakmadan karar vermemenizi tavsiye ediyoruz. Metal mutfak köşe takımlarında, kullanım kolaylığı getirmesi bakımından yerleştirilen çekmeceleri ile sofranıza çatal bıcak taşımak gibi derlerinizi ortadan kaldıracaklar. Ahşap mutfak köşe takımlarındaki, rafların dizayn şekilleri ise bardak koymak birebir geliştirilmişlerdir. Mutfak köşe takımlarının fiyatları kullanıldığı malzemeye ve sunduguğu kullanım imkanlarına göre değişim gösterse de, hemen hemen her ekonomiye uygun bir mutfak köşe takımı bulmanız bu sezonda gerçekten mümkündür. 2 ayrı sırt dayamalı bankların çok yaygın kullanıldığı mutfak köşe takımlarında genellikle sandalye yerine puf konulması, mutfak köşe takımlarına kendine özgü kullanım şekiller yaratmaktadır. Kalabalık ve mutfağın dışında yani salon da yemek yiyen aileler için tam biz çözüm haline gelen mutfak köşe takımları, hemen hemen her ev için ergonomik bir yapıda üretilmektedirler. Özenle dizayn edilen mutfak köşe takımlarında genellikle 70×120 ya da 80×140 masalar kullanılmaktadır. Kullanılan aksesuarların yani puf bank ve flatların yerden yüksekliği 75cm olarak üretilmesinden dolayı gayet rahat bir yemek yeme imkanı sunmaktadırlar.

Mutfak köşe takımları özellikle mutfakta kullanıldığında, yemek hazırlarken sakinlerin mutfak köşe takımın da oturup sohbetler etmesi, mutfak köşe takımı kullananlar için artık bir ayrıcalıktır diyebiliriz. Yeni sezonda birbirinden şık mutfak köşe takımlarını sahip olmamanız için hiçbir sebep olmadığını düşünüyoruz. Hem fiyat bakımından, hem tasarım bakımın dan, hem de kullanım bakımından. Sadelik ya da canlılık, nasıl bir renk tonu istiyorsanız, yeni sezonda üretilen mutfak köşe takımlarında kendi istediğiniz rengi yakalayabileceğiniz den hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...